fot. Charles Reagan

Eddie Vedder zdradza kolejne szczegóły albumu „Earthling”


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kolejny, mocny singiel Brother the Cloud i oficjalna tracklista albumu Earthling – takimi smaczkami uraczył nas dziś Eddie Vedder.

Nadchodzą nowości od Eddiego Veddera!

Premiera nadchodzącego, drugiego w solowej karierze lidera legendarnej grupy Pearl Jam, Eddiego Veddera, albumu Earthling nadchodzi coraz większymi krokami! Krążek ujrzy światło dzienne już 11 lutego 2022 roku, a do tej pory promowały go takie single jak Long Way oraz The Haves. Ten drugi doczekał się niedawno oficjalnego teledysku.

Eddie Vedder – The Haves, zobacz teledysk!

Eddie Vedder dzieli się nowym singlem – Brother the Cloud

Vedder, wzbudzając apetyt na swoją nową premierę, podzielił się właśnie kolejnym singlem – Brother the Cloud, który odsłania nieznaną dotąd stronę nadchodzącego, solowego albumu lidera Pearl Jam. Dotychczasowe, spokojne, balldowe brzmienia ustąpiły tym razem solidnej, rock’n’rollowej energii rodem z pierwszych albumów macierzystego składu Eddiego. Nie ma co, Vedder wchodzi w ten rok z przytupem!

Eddie Vedder – Brother the Cloud, posłuchaj!

Eddie Vedder – Earthling, znamy tracklistę albumu

To jednak nie wszystko, bowiem artysta podzielił się również oficjalną tracklisą albumu Earthling, na której znalazło się trzynaście utworów, w tym znane już single Long Way, The Haves oraz najnowszy Brother the Cloud. Sprawdźcie, jak prezentuje się całość!

 1. Invincible
 2. Power of Right
 3. Long Way
 4. Brother the Cloud
 5. Fallout Today
 6. The Dark
 7. The Haves
 8. Good and Evil
 9. Rose of Jericho
 10. Try
 11. Picture
 12. Mrs. Mills
 13. On My Way
Eddie Vedder album Earthling singiel The Haves
Eddie Vedder – „Earthling”, okładka albumu

Stevie Wonder, Elton John, Chad Smith i Josh Klinghoffer na nowym albumie lidera Pearl Jam

To wciąż nie koniec niespodzianek od Eddiego Veddera. Anglojęzyczne media obiegła również informacja o gościach, którzy zasilą nadchodzący album artysty. Magazyn Pitchfork podaje, że w Earthling maczały palce takie tuzy światowej muzyki, jak Stevie Wonder, Elton John, Ringo Starr, Glen Hansard, perkusista Red Hot Chili PeppersChad Smith oraz gitarzysta tego samego składu – Josh Klinghoffer, z czego Smith, Klinghoffer oraz Hansard zasilą także zespół koncertowy Veddera. Brzmi imponująco, a Earthling zapowiada się jako jedna z ciekawszych tegorocznych premier w świecie rocka!

Eddie Vedder Brother the Cloud tracklista i goście albumu Earthling
Eddie Vedder / materiały prasowe

Kolejny, mocny singiel Brother the Cloud i oficjalna tracklista albumu Earthling – takimi smaczkami uraczył nas dziś Eddie Vedder. Nadchodzą nowości od Eddiego Veddera! Premiera nadchodzącego, drugiego w solowej karierze lidera legendarnej grupy Pearl Jam, Eddiego Veddera, albumu Earthling nadchodzi coraz większymi krokami! Krążek ujrzy światło dzienne już 11 lutego 2022 roku, a do tej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →