Ed Sheeran wkrótce zaprezentuje nowy singiel

Podziel się newsem:

Pod koniec czerwca odbędzie się TikTok UEFA EURO 2020 Live Show, podczas którego wystąpi Ed Sheeran. Podczas koncertu brytyjski muzyk zaprezentuje swój nowy utwór.

TikTok jest jednym z oficjalnych sponsorów nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jedną z atrakcji, jakie platforma przygotowała na tę okoliczność jest koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 25 czerwca. Występ artysty w ramach UEFA EURO 2020 Live Show odbędzie się na stadionie Portman Road w Ipswich. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22.00 czasu polskiego i będzie transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Sheerana na TikToku.

Dziecięca miłość i niespodziewane trzy grosze. Ed Sheeran wspiera Ipswich Town

Jak zdradził sam artysta, podczas koncertu, oprócz dobrze znanych utworów, usłyszymy także zupełnie nowy kawałek.

Nie mogę się doczekać, aby wystąpić podczas TikTok UEFA EURO 2020 Live Show z Portman Road. To miejsce, które kocham i czekam z niecierpliwością, aby wykonać kilka ulubionych utworów fanów, a także mój nowy utwór, który usłyszycie po raz pierwszy! Do zobaczenia 25 czerwca

powiedział Ed Sheeran w nagraniu zapowiadającym koncert

Powtórki koncertu zostaną wyemitowane 26 czerwca o godzinie 11.00, 27 czerwca o godzinie 2.00 oraz 9 lipca o godzinie 21.00.

[Aktualizacja] Bad Habits – nadchodzi nowy singiel do Eda Sheerana

Nowy utwór Eda Sheerana wybrzmi nie tylko podczas jego występu w ramach TikTok UEFA EURO 2020 Live Show. Kawałek zatytułowany Bad Habits będzie miał swoją oficjalną premierę w serwisach streamingowych tego samego dnia. Stay tuned!


Ed Sheeran, Courteney Cox i Elton John śpiewają Tiny Dancer

Ed Sheeran w ostatnim czasie zamieścił na swoim Instagramie kilka postów z gwiazdą Przyjaciół Courteney Cox. W jednym z filmików artyści odtworzyli kultową choreografię Moniki i Rossa z odcinka The One With the Routine.

Kilka dni później muzyk udostępnił nagranie w którym, wraz z Courteney Cox, Eltonem Johnem i Brandi Carlile, zaśpiewali wspólnie Tiny Dancer Eltona, z dedykacją dla Lisy Kudrow. Zmienili jednak słowa na „Tony Danza”, nawiązując do kwestii Phoebe o piosence w jednym z odcinków Friends.

Friends: The Reunion. Historia Przyjaciół nie tylko z ekranu

Pod koniec czerwca odbędzie się TikTok UEFA EURO 2020 Live Show, podczas którego wystąpi Ed Sheeran. Podczas koncertu brytyjski muzyk zaprezentuje swój nowy utwór. TikTok jest jednym z oficjalnych sponsorów nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jedną z atrakcji, jakie platforma przygotowała na tę okoliczność jest koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 25 czerwca. Występ […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →