#DźwigamKulturę – akcja wsparcia od WiniaryBookings

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Agencja koncertowa WiniaryBookings stworzyła akcję #DźwigamKulturę, której celem jest pomoc osobom technicznym, pracującym przy produkcji koncertów.

Gdy w marcu odwołano wszystkie wydarzenia kulturalne, ze względu na pandemię koronawirusa, większość osób związanych z branżą koncertową straciła możliwość zarobku. Ci, dla których produkowanie koncertów było jedynym źródłem utrzymania, z dnia na dzień zostali pozbawieni środków do życia i perspektywy szybkiego powrotu do pracy.

#DźwigamKulturę – wspomóż osoby pracujące przy produkcji koncertów

Nie wszyscy są jednak obojętni na los osób, bez których koncerty naszych ulubionych artystów nie miałyby szansy się odbyć. Agencja WiniaryBooking postanowiła stworzyć akcję pod szyldem #DźwigamKulturę, której celem jest zbiórka funduszy na pomoc technikom, pracującym przy produkcji wydarzeń kulturalnych.

Nie da się ukryć, że branża koncertowa w Polsce w ostatnich latach dokonała kolosalnego postępu. W ciągu tygodnia mogliśmy wybierać między imprezami, co do których mieliśmy pewność, że nie będzie to stracony czas i pieniądze. Z coraz większą ilością koncertów w parze idzie ogrom pracy wielu osób, których nie jesteście w stanie dostrzec, ponieważ pracują oni na drugim planie. Mowa tutaj o ludziach, którzy pomagają przy scenie, dbają o brzmienie koncertu, sprzedają koszulki i płyty Waszego ulubionego zespołu czy planują razem z nami przyjazd zespołu do Waszego miasta. Wykonywana przez nich praca przekłada się na wysoki poziom organizacyjny danego widowiska.

#dźwigamkulturę winiary bookings

Zebrana kwota zostanie przekazana wszystkim potrzebującym uczestnikom, którzy zgłoszą się do udziału w zbiórce. Co zrobić, aby dołączyć do akcji?

#dźwigamkulturę winiarybookings

Link do zbiórki znajdziecie pod tym linkiem.


#razemtańczymyrazemwalczymy – podpisz petycję!

Jeśli nie zgadzacie się z tym, że polski rząd wciąż omija sektor eventowy w czasie pandemii koronawirusa – okażcie mu swoje wsparcie! Dołączcie do nas i kilkunastu już tysięcy fanów muzyki, i podpiszcie petycję do Rządu RP o pomoc dla branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej

#razemtańczymyrazemwalczymy

Agencja koncertowa WiniaryBookings stworzyła akcję #DźwigamKulturę, której celem jest pomoc osobom technicznym, pracującym przy produkcji koncertów. Gdy w marcu odwołano wszystkie wydarzenia kulturalne, ze względu na pandemię koronawirusa, większość osób związanych z branżą koncertową straciła możliwość zarobku. Ci, dla których produkowanie koncertów było jedynym źródłem utrzymania, z dnia na dzień zostali pozbawieni środków do życia […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Voucher na wydarzenia WiniaryBookings

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.