Kadr z teledysku

Dwa Sławy zorganizują koncert z okazji piętnastolecia istnienia


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Dwa Sławy rok 2022 rozpoczną z przytupem. Zespół zagra w Łodzi specjalny, jubileuszowy koncert! Sprawdź szczegóły.

Dwa Sławy i ich piętnastolecie

Duet niedługo będzie obchodził jubileusz. Zdecydował się uczcić to wyjątkowym koncertem, który ma się odbyć 29 stycznia w łódzkim klubie Wytwórnia.

Przeczytaj także: Dwa Sławy puszczają premierowy singiel „BD GRAŁ”

Za nami 15 wspólnych lat, trochę chudych, trochę grubych, większość z optymalnym BMI i piętnastoprocentowym poziomem tkanki tłuszczowej – trochę dad body, trochę krata, coś dla tych statecznych i coś dla tych pozytywnie pojebanych. 15 lat pełnych dążenia do wartości uśmiechem podszytej, do ch*ja pier*olonego pana. Dajcie sobie podziękować za ten wspólny czas machając łapkami z Widzewa na Retkinię i z Bałut na Górną w rytm naszych największych przebojów już 29.01.2022 w łódzkiej Wytwórni. Będą świeczki, papierowe trąbki i morze innych atrakcji. A powodów do świętowania będzie nawet więcej niż 15. Ale o tym już niebawem.

– piszą Dwa Sławy w opisie wydarzenia
Dwa Sławy koncert
Dwa Sławy, źródło: okładka albumu

Z pewnością jest co świętować. Jarosław (Astek) Steciuk i Radosław Średziński, czyli Dwa Sławy, przez te 15 lat nagrali 8 albumów – 3 nielegale i 5 legali. Wraz z płytą Nieśmiertelna Nawijka Dwusławowa stali się relatywnie rozpoznawalni, jednak prawdziwego wybuchu popularności doczekali się wraz z wydanymi w 2015 Ludźmi Sztosami. Album dotarł aż do 7. miejsca zestawienia OLiS. Kolejne wydawnictwo zespołu, Dandys Flow, znalazło się już na 1. miejscu, jednak jak nawijał Astek w Twisterze: „Być tam na jego [OLiSu] szczycie to jak zdobyć Olimp z tlenem” – duet robi, to co robi z czystej pasji, nie z chęci zysku, co potwierdza fakt, że przez wiele lat tworzyli rap za darmo.

Przeczytaj także: Dwa Sławy oddają hołd Polskim Nagraniom – posłuchaj ich najnowszego singla

Dwa Sławy rok 2022 rozpoczną z przytupem. Zespół zagra w Łodzi specjalny, jubileuszowy koncert! Sprawdź szczegóły. Dwa Sławy i ich piętnastolecie Duet niedługo będzie obchodził jubileusz. Zdecydował się uczcić to wyjątkowym koncertem, który ma się odbyć 29 stycznia w łódzkim klubie Wytwórnia. Przeczytaj także: Dwa Sławy puszczają premierowy singiel „BD GRAŁ” Za nami 15 wspólnych lat, […]

Kup bilety na koncerty Dwa Sławy z nową płytą „Z Archiwum X2”

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →