kadr z teledysku „Wassulu Don"

Dwa dni międzykulturowej uczty. African Beats Festival 2022 już wkrótce


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

W pierwszej połowie sierpnia fani afrykańskiej kultury będą mogli jej doświadczyć pod Warszawą. Organizatorzy African Beats Festival 2022 przygotowali dla uczestników szereg różnych aktywności rozłożonych na dwa dni.

African Beats Festival 2022 za moment. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

African Beats Festival to jedna z największych imprez prezentujących kulturę Afryki w całej Europie. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się już 12 i 13 sierpnia w Gościńcu Wiecha w Kawęczynie pod Warszawą.

To niezwykle urokliwe miejsca, nierozerwalnie związane z polską kulturą ludową. W bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego wśród malowniczych sadów mazowieckiej ziemi budynek Gościńca Wiecha został idealnie wkomponowany w bajeczny krajobraz. Przed jego gośćmi otworem stoją: stara zagroda chłopska z izbą etnograficzną, w której wypiekany jest chleb, dwa stuletnie wiatraki, kapliczka, młyn wodny, przestronne drewniane wiaty biesiadne (mieszczące 800 osób), kuźnia i stajnie ze zwierzętami

– zachęcają organizatorzy.

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, tym razem również pojawią się największe gwiazdy afrykańskiej muzyki, w tym m.in. Oumou Sangare, Amadou & Mariam lub Sonę Jobarteh. Wejściówki na African Beats Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie są przedostatnie pule karnetów dwudniowych i biletów na pojedyncze dni. Jeśli macie chęć spędzić noc na terenie festiwalu, możecie także wykupić miejsce na polu namiotowym. Nie czekajcie z zakupem, liczba biletów jest ograniczona!

Zobacz: Kendrick Lamar wyjechał do Ghany. Wkrótce zobaczymy dokument z jego podróży

Otwarcie bram festiwalu nastąpi o 15:30. Godzinę później otwarta zostanie scena główna, gdzie odbędzie się pięć występów. Na terenie imprezy funkcjonować będzie także scena klubowa, która startuje o północy.

African Beats Festival 2022 – timetable na piątek

Scena główna:
17:00 Moribaya
18:30 Dikanda & Mustapha El Boudani
19:30 – OUM (Hals)
21:00 Sona Jobarteh
22:30 Amadou & Mariam

Scena klubowa / After Party:
00:00 Ifi Ude
01:30 DJ Yardie

Sona Jobarteh – GAMBIA

African Beats Festival 2022 – timetable na sobotę

Scena główna:
16:00 Afrotuba
17:30 The Afronauts
19:00 Tamikrest
21:00 Imarhan
22:30 Oumou Sangare

Scena klubowa / After Party:
00:00 Lua Preta
01:30 Laboratorio Tropical

Oumou Sangare – Wassulu Don

To nie koniec atrakcji podczas African Beats Festival 2022

Oprócz koncertów Agencja Artystyczna Perspektywy, organizator wydarzenia, przygotowała dla uczestników wiele innych możliwości. Podczas dwóch dni pełnych muzyki na terenie imprezy będą czekać także:

  • Strefa filmowa Afrykamera
  • Strefa podróżnicza
  • Warsztaty bębniarskie
  • Warsztaty z tańca afrykańskiego
  • Strefa klubowa
  • Rynek afrykański
  • Joga
  • Fire show
  • Medytacja

W trakcie wydarzenia widzowie mogą obejrzeć aż dziewięć różnych filmów. Tytuły będą emitowane w konkretnych godzinach i dniach. Pełną rozpiskę wraz z opisami dzieł znajdziecie w tym miejscu.

W pierwszej połowie sierpnia fani afrykańskiej kultury będą mogli jej doświadczyć pod Warszawą. Organizatorzy African Beats Festival 2022 przygotowali dla uczestników szereg różnych aktywności rozłożonych na dwa dni. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky […]

African Beats Festival 2022 | 12 sierpnia 2022, Piątek, Gościniec Wiecha

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →