materiały promocyjne

donGURALesko, Shellerini i Tailor Cut mówią „PATEGOKOLUNIA” w nowym singlu z „TRINITY”


10 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Trio w składzie donGURALesko, Shellerini, Tailor Cut publikuje kolejny singiel z projektu TRINITY. W internecie pojawił się teledysk do utworu PATEGOKOLUNIA.

Szpadyzorzy promują album

Singiel PATEGOKOLUNIA zadebiutował wczoraj na wszystkich platformach streamingowych oraz na YouTube, gdzie na kanale donGURALesko opublikowano oficjalny teledysk. Autorem obrazka do utworu jest Filip Wendland reprezentujący Smoła Studio.

donGURALesko x Shellerini x Tailor Cut – PATEGOKOLUNIA

TRINITY już wkrótce

Nadchodzący projekt Shelki, Gurala i Tailor Cuta pojawi się już w przyszły piątek, tj. 17 grudnia. Płytę do tej pory promują cztery single. Oprócz wspomnianego utworu z wczoraj w Internecie dostępne są także WAH-WAH, TO NIC z DJ-em Flipem oraz POKAŻ MI HAJS z gościnnym udziałem SYDOZA z ekipy BUMP’12 oraz wcześniej wymienionym Flipem.

Zobacz: donGURALesko i Shellerini z nowym singlem promującym TRINITY

Album można zamówić w sklepie Preorder.pl w dwóch wersjach: standardowej lub Radioactive Preorder. W ramach wersji preorderowej dołączany jest mixtape BAK IN DA DAYZ DJ-a Soiny, w której producent przedstawi wspólne dokonania Shellera i DGE. Na składance znajdą się również utwory z BENGAZI oraz niepublikowany wcześniej utwór. Piosenek z projektu BENGAZI nigdy nie wydano fizycznie.

Wersja Radioactive Preorder, oprócz mixtape’u, zawiera także crusher, wersję instrumentalną albumu, bletki, zapalniczkę oraz pakiet wlep. Fani, którzy zdecydowali się na droższy wariant, dostaną także kasetę magnetofonową, autografy, smycz oraz opaskę na nadgarstek.

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity, był kulminacją kilkuletniego programu Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt TRINITY – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cut-a

– zapowiadają twórcy.
trinity donguralesko tailor cut shellerini
fot. materiały prasowe

Trio w składzie donGURALesko, Shellerini, Tailor Cut publikuje kolejny singiel z projektu TRINITY. W internecie pojawił się teledysk do utworu PATEGOKOLUNIA. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Szpadyzorzy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →