kadr z klipu do utworu „Muzyka Miast"

DonGURALesko powraca z solowym wydawnictwem. Do sieci trafił pierwszy singiel – „Potop”


08 marca 2022

Podziel się newsem:

W słowniku donGURALesko chyba nie ma słowa „przerwa”. Po wydaniu w 2021 roku solowego albumu oraz w duecie z Shellerinim, Gural promuje kolejne wydawnictwo zatytułowane Mowa ciemna. Sprawdź singiel „Potop”.

Gural się nie zatrzymuje

Rok 2021 był bardzo intensywnym w wykonaniu donGURALesko. Wydał on bowiem solowe
URKMSWDWAAWJIM (Utwory rapowane, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu), a także Trinity w duecie z Shellerinim. Doświadczony reprezentant Poznania zdaje się jednak ani przez chwilę nie myśleć o zrobieniu sobie przerwy. Do sieci trafił bowiem singiel Potop, promujący jego najnowsze wydawnictwo Mowa ciemna. Jak możemy przeczytać w opisie albumu:

donGURALesko nie daje nam wziąć oddechu. Po świetnie przyjętych “Utworach rapowanych” z zeszłego roku DZIADZIOR, chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. MOWA CIEMNA – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii rapera – to solidna dawka bezkompromisowego, ciężkiego brzmienia z chropowatą techniką zderzające się z niebanalną treścią. To obowiązkowa pozycja dla każdego słuchacza rapu. Na albumie śmietanka rapowych producentów – Tailor Cut, The Returners, Magiera, James Wantana i Ceha – oraz czołówka raperów – Tede, Ero, Miły ATZ, Peja, Floral Bugs, Shellerini, czy VNM. MOWA CIEMNA nadchodzi.

Za bit do utworu Potop odpowiada TASTYdope, a za cuty DJ Soina.

donGURALesko – Potop (prod. TASTYdope, cuty: DJ Soina)

Niecodzienna zawartość preorderu

Mowa ciemna zadebiutuje dopiero 29 kwietnia, natomiast już teraz można zamawiać preorder w bardzo niecodziennym wydaniu. Oprócz płyty bowiem, w najbogatszym pakiecie deluxe otrzymamy także czapkę z daszkiem (do wyboru zamiast czapki również t-shirt lub okulary), smycz, kadzidła, kasetę, pakiet vlepek oraz… puzzle na 500 elementów, stworzone ze zdjęcia donGURALesko, przechodzącego gdzieś między blokami.

Okładka płyty donGURALesko – Mowa ciemna

DonGURALesko powraca z solowym wydawnictwem. Do sieci trafił pierwszy singiel "Potop"
Okładka albumu Mowa ciemna

W słowniku donGURALesko chyba nie ma słowa „przerwa”. Po wydaniu w 2021 roku solowego albumu oraz w duecie z Shellerinim, Gural promuje kolejne wydawnictwo zatytułowane Mowa ciemna. Sprawdź singiel „Potop”. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →