Diablo zmartwychwstanie. Blizzard pokazał zwiastun do „Diablo 2: Resurrected”


22 lutego 2021

Podziel się newsem:

Piekło zapłonie ponownie. Remaster legendarnego RPG – Diablo 2: Resurrected trafi na PC oraz na konsole. Sprawdźcie szczegóły.

Diablo 2 w nowej odsłonie

Fani gatunku gier typu hack&sklash będą wniebowzięci. Jeszcze w tym roku do sklepów trafi odświeżona wersja legendarnego Diablo II. Producent tytułu, Blizzard Entertainment, ujawnił tę informację na BlizzConie 2021. Na długo oczekiwanej konferencji zaprezentowano również trailer do Diablo 2: Resurrected.

Musimy przyznać, że filmik zrobił na nas fantastyczne wrażenie i nie możemy doczekać się premiery gry. Zdaje się, że Blizzard wykonał kawał znakomitej roboty, do której, na tę chwilę, ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia.

Diablo 2: Resurrected to remaster oryginalnej gry z 2000 roku i rozszerzenia Lord of Destruction wydanego w roku 2001. „Nowe” Diablo II w wersji HD będzie posiadać grafikę 3D nałożoną na modele 2D, które znamy z oryginalnej gry. Jeśli jednak będziemy chcieli zobaczyć na ekranie klasyczny widok, będziemy mogli go uruchomić w każdej chwili rozgrywki.

Diablo 2: Resurrected

Diablo 2 Resurrected – jakie zmiany w porównaniu do oryginału?

Zremasterowana wersja gry to również wyższa rozdzielczość, unowocześnione oświetlenie i cieniowanie, odświeżone animacje oraz poprawione efekty. Przerywniki filmowe i animacje powstały w zasadzie od nowa a dźwięk będziemy mogli odtwarzać w systemie Dolby 7.1
Pomimo sporych zmian w grafice, mechanika gry praktycznie nie ulegnie zmianom. Pojawią się jedynie drobne usprawnienia, takie jak współdzielony schowek na przedmioty czy odświeżony interfejs.

Diablo II Resurrected ukaże się po polsku na PC (Battle.net) oraz konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch z obsługą rozdzielczości do 4K.

Piekło zapłonie ponownie. Remaster legendarnego RPG – Diablo 2: Resurrected trafi na PC oraz na konsole. Sprawdźcie szczegóły. Diablo 2 w nowej odsłonie Fani gatunku gier typu hack&sklash będą wniebowzięci. Jeszcze w tym roku do sklepów trafi odświeżona wersja legendarnego Diablo II. Producent tytułu, Blizzard Entertainment, ujawnił tę informację na BlizzConie 2021. Na długo oczekiwanej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup bilet otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →