kadr z trailera „Diablo IV"

„Diablo IV” nadchodzi! Obejrzyj trailer


09 grudnia 2022

Podziel się newsem:

The Game Awards to nie tylko nagrody branżowe, to także wielkie święto nowych gier i zapowiedzi. Wczoraj po raz pierwszy oficjalnie opublikowany został trailer Diablo IV.

Klasyk RPG powróci po 10 latach!

The Game Awards to wydarzenie, którym żyje cała branża gamingowa. Jak co roku jednak dużo mniej jest toczonych dyskusji o zdobywcach statuetek, a więcej o zapowiedziach nadchodzących gier. Te często potwierdzają plotki, a czasem nawet prezentują coś, co umknęło dziennikarzom branżowym. Jedną z najgłośniejszych zapowiedzi w tym roku był pierwszy oficjalny trailer Diablo IV. Wraz z nim poznaliśmy także planowaną datę premiery kontynuacji największego hitu firmy Blizzard i jednej z najbardziej cenionych serii gier na świecie. Nowe Diablo trafi na półki sklepowe 6 czerwca 2023 roku. Jak będzie wyglądać? Sprawdźcie poniższy trailer.

Trailer Diablo IV

Idris Elba w Cyberpunku!

Diablo IV nie było oczywiście jedyną zapowiedzianą grą tego wieczoru. Ogromne poruszenie wywołał także trailer fabularnego dodatku do gry Cyberpunk 2077 zatytułowanego Widmo Wolności. Deweloperzy z CD Projekt Red nie byliby sobą, gdyby nie zrobili tego z przytupem. I tak jak w pierwszym zwiastunie podstawowej wersji gry mieliśmy Keanu Reevesa, tak w dodatku oprócz niego znalazł się także Idris Elba. I trzeba przyznać, że zarówno grana przez niego postać, jak i całe Widmo Wolności wyglądają na trailerze niezwykle imponująco. Będzie to jednak ostatni dodatek do Cyberpunka 2077. Jak przyznał prezes firmy, Adam Kiciński, firma skupi się mocniej na zapowiedzianych licznych wiedźmińskich projektach, natomiast jeśli chodzi o cyberpunkową franczyzę, w bardzo wstępnej fazie prac jest osobna gra, kontynuacja Cyberpunka 2077.

The Game Awards to nie tylko nagrody branżowe, to także wielkie święto nowych gier i zapowiedzi. Wczoraj po raz pierwszy oficjalnie opublikowany został trailer Diablo IV. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →