fot. ABC/Blizzard

Whoopi Goldberg wkurzona na grę „Diablo IV”. Ma małą prośbę do Blizzard Entertainment


09 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Wiedzieliście, że Whoopi to zapalona gamerka? My też nie. 

Whoopi Goldberg – artystka wielu talentów

Aktorka, komiczka, scenarzystka, piosenkarka, laureatka EGOT, ambasadorka dobrej woli UNICEF, a od lat także topowa prezenterka telewizyjna prowadząca w ABC program The View. Trudno jednym słowem opisać wybitną karierę Whoopi Goldberg. Od dziś w naszych głowach Amerykanka będzie kojarzyć się też ze światem gier.

Z Diablo IV Zadowoleni są prawie wszyscy

Whoopi Goldberg wrzuciła na swój obserwowany przez 1,2 miliona osób Instagram ciekawego posta. A właściwie wideo-apel, wysłany prosto z jej garderoby do… decydentów z Blizzard Entertainment, firmy produkującej i wydającej m.in. popularne gry z serii Diablo. Bo właśnie o Diablo tu chodzi, a konkretnie o jego najnowszą część. Wypuszczona zaledwie kilka dni temu i długo oczekiwana przez fanów „czwórka” ma świetne recenzje i już zyskała status najszybciej sprzedającej się gry Blizzarda w historii. Zadowoleni są prawie wszyscy – oprócz może Whoopi Goldberg, która narzeka, że w Diablo IV nie da się grać na Macu.

Kupiła, a nie może grać

Gwiazda od razu zaznaczyła, że zdaje sobie sprawę, że nie jest to realny problem „w porównaniu z wieloma innymi rzeczami, które obecnie dzieją się na świecie”. Ale przyznała też, że nie jest zbyt szczęśliwa, bo kupiła już grę, w którą nie może zagrać.

Z tej strony Whoopi. Wiecie, jak bardzo kocham Diablo. Proszę was, Blizzard Entertainment, pozwólcie nam wszystkim używającym Maców zagrać w grę. Dajcie nam zagrać na komputerach Apple i dobrze się bawić. (…) A jeśli nie gracie w Diablo IV, może nie mieć to dla was żadnego sensu. Więc nie traćcie czasu pisząc mi, jakie to głupie, że o tym gadam. Po prostu mnie to wkurza. Jedna z takich małych rzeczy, która cholernie mnie irytuje.

– powiedziała na Instagramie Whoopi.

Jest na to rada!

Na sprawę szybko zareagował Rod Fergusson – dyrektor generalny marki Diablo w Blizzard Entertainment. Napisał on na Twitterze, że „ostatnie czego się w życiu spodziewał, to krzyczącą na niego na Instagramie Whoopi Goldberg, której nie podoba się coś w Diablo IV”. My też jesteśmy w lekkim szoku. Ale – dobra wiadomość dla Whoopi – choć Blizzard nie podsunął jeszcze fanom oficjalnego rozwiązania, fani już wymyślili, jak zagrać w najnowsze Diablo na komputerach Apple. Jeśli, podobnie jak gwiazda Zakonnicy w przebraniu i Uwierz w ducha, korzystacie na co dzień z Maców i kochacie kultową serię, możecie posłużyć się TYM narzędziem. Dokładne instrukcje znajdziecie TU.

Ciekawe spostrzeżenia Whoopi

Niedawno Goldberg podzieliła się ciekawym przemyśleniem dotyczącym bardzo popularnego muzycznego reality show American Idol. Według niej przyczynił się on do… „upadku społeczeństwa”. W swoim programie The View Whoopi poruszyła ten temat, z czego nie był za bardzo zadowolony producent (oba tytuły są w tej samej telewizji ABC). „Od kiedy daliśmy ludziom możliwość osądzania innych, wpadliśmy w amok i wymknęło się to spod kontroli” – mówiła m.in. Goldberg. Fragment nagrania można zobaczyć poniżej:

Wiedzieliście, że Whoopi to zapalona gamerka? My też nie.  Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Whoopi Goldberg – artystka wielu talentów Aktorka, komiczka, scenarzystka, piosenkarka, laureatka EGOT, ambasadorka dobrej woli UNICEF, a od lat także topowa prezenterka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →