kadr z serialu „Detektyw Monk”

Pamiętacie „Detektywa Monka”? Kryminalny serial wraca jako film


16 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi kontynuacja słynnego serialu detektywistycznego Detektyw Monk. Film Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie opowie o tytułowym geniuszu, który ma rozwiązać zagadkę dotyczącą swojej pasierbicy.

Detektyw Monk – powstaje nowy film

Platforma streamingowa Peacock zapowiedziała film Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie, który będzie kontynuacją serialu Dektektyw Monk z główną rolą Tony’ego Shalhouba. Aktor wcieli się w tytułową postać również w najnowszej produkcji, razem z oryginalnymi członkami obsady serialu – Tedem Levine’em, Traylor Howard, Jasonem Grayem-Stanfordem, a także Melorą Hardin (The Office), i Hectorem Elizondo (Pamiętnik księżniczki).

Oryginalny serial miał swoją premierę w USA w 2002 roku. Bił rekordy popularności jako jeden z najchętniej oglądanych seriali. Doczekał się 125 odcinków i miał osiem sezonów.

kadr z serialu „Detektyw Monk”

Fabuła filmu o Monku

Detektyw Monk opowiadał o genialnym detektywie z San Francisco, który cierpiał na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, objawiające się między innymi skrajnym pedantyzmem, lękiem przed wysokością czy tłumami. Przez swoją przypadłość stracił prestiżową pozycję detektywa wydziału zabójstw. Pomimo tego wraz z kapitanem Lelandem Stottlemeyerem, Porucznikiem Randallem Disherem i swoją asystentką Natalie Teeger rozwiązywał zagadki kryminalne.

W nadchodzącym filmie Monk ma rozwiązać osobistą sprawę, dotyczącą swojej pasierbicy Molly – dziennikarki, która przygotowuje się do ślubu. „Film ma duszę i poczucie humoru znane z oryginalnej serii, ale we współczesnym wydaniu i cieszymy się, że możemy pracować z oryginalnym zespołem kreatywnym, w skład którego wchodzą Andy, David Hoberman, Randy Zisk, niezrównany Tony Shalhoub” – komentuje Michael Sluchan z NBCUniversal, firmy mediowej, która zamówiła film dla Peacock.

Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji. Aktualnie serial Detektyw Monk nie jest możliwy do obejrzenia na żadnych polskich streamingach.

Nadchodzi kontynuacja słynnego serialu detektywistycznego Detektyw Monk. Film Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie opowie o tytułowym geniuszu, który ma rozwiązać zagadkę dotyczącą swojej pasierbicy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →