fot. Peacock

Pete Davidson w serialu opartym na jego życiu. Jego dziadka zagra Joe Pesci


16 marca 2023

Podziel się newsem:

Aktor Pete Davidson, znany z występów w Saturday Night Live, startuje w maju z serialem luźno opartym na swoim własnym życiu. Wystąpią w nim gwiazdy gangsterskiego kina.

Pete Davidson w serialu o samym sobie

Platforma Peacock opisuje serial Bupkis jako „fabularyzowaną wersję prawdziwego życia Pete’a Davidsona”, która „łączy mocny storytelling z absurdalnymi elementami z całkowicie oryginalnego światopoglądu bez filtra, z którego Pete jest dobrze znany”.

fot. Peacock

Aktor pisze scenariusz i występuje w serialu, w którym wydaje się być fabularyzowaną wersją samego siebie. Kim właściwie jest Pete Davidson? To charakterystyczny aktor komediowy znany ze skeczy w Saturday Night Live. Był najmłodszą osobą, której zdobyło się zyskać tak dużą sławę dzięki programowi. W ostatnich latach zasłynął również ze świata celebryckiego – był partnerem m.in. Kim Kardashian.

Jak zauważa „IndieWire”, scenariusz wydaje się nieco podobny do filmu Król Staten Island, w reżyserii Judda Apatowa, będący wpół autobiografią znanego w USA komika i aktora, Pete’a Davidsona, ale jest w większej mierze oparty na jego własnym życiu.

Obsada pełna sław

W serialu Bupkis mają wystąpić prawdziwe legendy kina. Matkę Pete’a zagra Edie Falco, odtwórczyni roli Carmeli, żony Tony’ego Soprano w serialu Rodzina Soprano. Poza nim w roli dziadka aktora zagra sam Joe Pesci, gwiazda Chłopców z ferajny. Na małym ekranie zobaczymy również gościnnie Chase Sui Wonders, która zagrała z Davidsonem w horrorze Bodies Bodies Bodies i mówi się o niej jako o nowej dziewczynie artysty. Kto jeszcze? Między innymi Kenan Thompson z SNL, Charlie Day, Brad Garrett, Ray Romano i Simon Rex.

Premierę zagraniczną Bupkis zapowiedziano już na 4 maja. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle serial będzie miał swoją polską premierę, ale od część oferty Peacock znajduje się na platformie SkyShowtime – być może tam zobaczymy serial Davidsona.

Aktor Pete Davidson, znany z występów w Saturday Night Live, startuje w maju z serialem luźno opartym na swoim własnym życiu. Wystąpią w nim gwiazdy gangsterskiego kina. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →