kadr z klipu do utworu „Koszulka”

Dawid Tyszkowski w wielkim debiucie. Oto jego magiczny singiel “Koszulka”


21 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Tyszkowski rozpoczyna karierę z przytupem! Do sieci wleciał właśnie jego debiutancki singiel Koszulka. Świeży, oryginalny i przede wszystkim – ciekawy. Tak właśnie prezentuje nam się ten pierwszy krok wokalisty, który jest dopiero początkiem czegoś wielkiego. Posłuchajcie!

Debiut w wielkim stylu

Dawid Tyszkowski to najnowszy “nabytek” wytwórni FONOBO Label. Pełen wigoru i emocji wokalista za swój nieodzowny element obrał gitarę, która towarzyszy mu w każdym aspekcie muzycznej pracy. Swoją twórczość opiera na własnych doświadczeniach, które pozwalają mu lepiej poznać otaczający go świat. Nad jego wielkim debiutem czuwa Patrick The Pan, który wsparł go również przy okazji wypuszczenia pierwszego utworu.

Przeczytaj także: Rockowe granie od FONOBO Pitcher. Poznajcie skład Under The Shower!

Dawid Tyszkowski
fot. Zuzanna Mazurek

Pierwszy singiel wokalisty – Koszulka – dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych. Charakterystyczny wokal Dawida łączy się w tej piosence z ciekawymi i nietypowymi brzmieniami, które tworzą nam muzyczny obraz pełen świeżości i ogarniającej nas wolności. Utwór osacza coraz bardziej już od samego początku, zamykając nas w bańce intrygującej historii, którą pragnie nam przekazać wokalista. Nad produkcją utworu czuwał Patrick The Pan.

Wydanie pierwszego singla to dla mnie duże wydarzenie. Jednak jestem dopiero na początku swojej drogi, więc już nie mogę się doczekać, jak to wszystko się rozwinie w przyszłości.

– komentuje wydanie pierwszego singla Dawid Tyszkowski

Dawid Tyszkowski – Koszulka, posłuchaj!

Autorem słów i melodii Koszulki jest Dawid Tyszkowski, a nad produkcją numeru czuwał Patrick The Pan. Piosence towarzyszy klip stworzony przez Michała Mazurka. Teledysk już teraz można oglądać na kanale artysty na YouTube.

Dawid Tyszkowski
fot. Zuzanna Mazurek

Dawid Tyszkowski rozpoczyna karierę z przytupem! Do sieci wleciał właśnie jego debiutancki singiel Koszulka. Świeży, oryginalny i przede wszystkim – ciekawy. Tak właśnie prezentuje nam się ten pierwszy krok wokalisty, który jest dopiero początkiem czegoś wielkiego. Posłuchajcie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →