fot. YouTube

Dawid Podsiadło zaprasza za kulisy koncertu na Narodowym. „Było najlepiej na świecie”


22 grudnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta dorzucił też do przyszłorocznych stadionowych koncertów kolejną datę – 8 czerwca 2024 r. Dawid Podsiadło wystąpi na Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Historyczny show Podsiadły

Byliście? To obejrzyjcie. Nie byliście? Też obejrzyjcie! 26 sierpnia 2023 r. na PGE Narodowy miało miejsce historyczne wydarzenie, które przyciągnęło rekordową publiczność. Na największy koncert w historii tego obiektu przybyło aż 80 tys. fanów Dawida Podsiadły. Był zespół, efekty pirotechniczne, ciekawe wizualizacje, niezapowiedzieni goście (sanah, Artur Rojek, Taco Hemingway), a przede wszystkim scena 360 stopni postawiona na środku obiektu. Całość trwała 2,5 godziny.

Dawid Podsiadło dostał swoją postać w „Cyberpunk 2077”

Klasowe foto do albumu

Krótki klip, który się właśnie ukazał, pokazuje najlepsze momenty tego występu, ale przede wszystkim zakulisowe sceny tuż przed i po koncercie. Widzimy jak Podsiadło jedzie na Narodowy, robi sobie fotkę z gośćmi i zespołem oraz jak schodzi ze sceny. „Masakra! Czułem, że będzie dobrze, ale nie czułem, że aż tak! A było najlepiej na świecie – mówi do swojej ekipy uśmiechnięty i zmęczony show artysta. Zobaczcie:

Kolejny koncert w 2024 r.

W przyszłym roku Dawid Podsiadło idzie za ciosem – po koncercie na 80 tys. widzów na Narodowym rusza w Polskę z podobnymi eventami. Zagra więc na kilku stadionach w tej samej formule ze sceną 360 stopni. Dotychczas zaplanowane było 6 koncertów w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie, po dwa w każdym mieście (bilety na 5 z nich już się wyprzedały). Wszystkie odbędą się w czerwcu 2024 r. Teraz Podsiadło dorzucił jeszcze jedną datę – 8 czerwca 2024 r. wystąpi we Wrocławiu na Tarczyński Arena. Ale coś czujemy, że to nie ostatnie słowo popularnego polskiego artysty.

Artysta dorzucił też do przyszłorocznych stadionowych koncertów kolejną datę – 8 czerwca 2024 r. Dawid Podsiadło wystąpi na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →