fot. materiały własne bohaterki

Co łączy Dawida Podsiadło z Arturem Rojkiem i Alexem Turnerem? Jego fanka tłumaczy


07 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kto wie wszystko o Dawidzie? I kto chętnie spędziłby z nim dzień na pustyni Wadi Rum? W ramach cyklu Od fanów dla fanów spotkaliśmy się z Asią, która wytłumaczyła nam, za co uwielbia Dawida Podsiadło.

Podobne poczucie humoru

Nasza bohaterka z wykształcenia jest psycholożką, edukatorką seksualną i pracuje w sklepie erotycznym internetowym jako copywriterka. Nas jednak interesowało co innego – jej wielka miłość do wyjątkowego artysty, Dawida Podsiadły. Interesuje się nim i jego muzyką od lat – wiele razy miała przyjemność go spotkać i od razu wiedziała, że łączy ich wspólne poczucie humoru podobny styl bycia.

Unieść się do chmur

Bycie fanką Dawida Podsiadły ma wpływ także na życie osobiste. Co ciekawe, mąż Asi pochodzi z rodziny, w której słuchało się głównie muzyki metalowej. Ale finalnie i on pokochał kompozycje popularnego polskiego artysty – para chodzi razem na koncerty, co zostało zresztą udokumentowane w naszym materiale. Co więcej, ich pierwszy taniec na weselu również był hołdem dla Podsiadły. Asia wybrała Trójkąty i Kwadraty, jej zdaniem „najbardziej klasyczną piosenkę o szczęśliwej miłości”. Podczas refrenu „uniosła się do chmur”.

Od fanów dla fanów Podsiadło
fot. materiały własne bohaterki

Podsiadło jak Rojek

Podczas rozmowy usłyszeliśmy ciekawe porównanie Dawida do dwóch dość znanych wokalistów. Fanka artysty zestawiła bowiem Podsiadłę z… Aleksem Turnerem z Arctic Monkeys i Arturem Rojkiem. Zaskoczyło nas to, ale po wytłumaczeniu Asi w pełni się z tym zgadzamy:

Dawid Podsiadło kojarzy mi się z Alexem Turnerem z Arctic Monkeys. Myślę też o Arturze Rojku. Na polskiej scenie Dawid i Artur to dwaj mężczyźni, którzy mają podobny rodzaj wrażliwości. Są też trochę pozbawieni takiej toksycznej męskości

– powiedziała nam Asia.

Od fanów dla fanów – Asia, fanka Dawida Podsiadły

Od fanów dla fanów — 10 lat Biletomatu!

Minicykl wideorozmów Od fanów dla fanów z największymi fanami największych polskich artystów stanowią część obchodów 10-lecia Biletomatu.pl. Fani czołowych polskich artystów opowiadają w nim o swojej pasji i miłości do muzyków oraz ich twórczości. Oprócz tego, z okazji jubileuszu Biletomat.pl przygotował między innymi także Największą mapę polskich festiwali, która może być bardzo pomocna w trwającym sezonie festiwalowym.

Kto wie wszystko o Dawidzie? I kto chętnie spędziłby z nim dzień na pustyni Wadi Rum? W ramach cyklu Od fanów dla fanów spotkaliśmy się z Asią, która wytłumaczyła nam, za co uwielbia Dawida Podsiadło. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →