fot. Piotr Tarasewicz

Dawid Podsiadło wyprzedał trzy stadiony w godzinę. Będą dwa dodatkowe koncerty


01 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta nie krył swojej ekscytacji w mediach społecznościowych. „Część z was pomyśli że to kokieteria” – napisał Dawid Podsiadło. 

Koncert sprzed tygodnia, który już przeszedł do historii

26 sierpnia Dawid Podsiadło zagrał solowy koncert na PGE Narodowym jako pierwszy Polak w historii. Świadkami tego wydarzenia było 80 tys. osób. Obrotowa scena, specjalne ekrany, dużo efektów i przebojów – m.in. ostatnie hity z ostatniego albumu Lata DwudziesteWiRUS, POST, czy emocjonalne mori. Byli też goście. Dawida wsparli an scenie sanah, z którą wykonał utwory O czym śnisz? i Ostatnia nadzieja, Artur Rojek (panowie zaśpiewali Długość dźwięku samotności z repertuaru Myslovitz), a także Taco Hemingway. Duet, który ma już na koncie wspólny koncert na Narodowym w 2019 r., zagrał W piątki leżę w wannie oraz zupełnie nową piosenkę, której fragment znajdziecie TU.

Dawid Podsiadło Narodowy
fot. Mateusz Kostrzewa

2 dodatkowe koncerty po 3 dodatkowych koncertach

Koncert w Warszawie był nie tylko jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej muzyce rozrywkowej ostatnich lat, ale też – jak się okazało – preludium do kolejnych stadionowych występów Podsiadły w przyszłym roku. Artysta zapowiedział na PGE Narodowym trzy koncerty, które mają się odbyć w czerwcu 2024: w Gdańsku (1.06), Poznaniu (15.06) i Chorzowie (22.06). To znaczy taki stan rzeczy panował jeszcze wczoraj, bo w tym czasie wszystko zmieniło się… na lepsze.

Dawid Podsiadło Narodowy
fot. Michał Murawski

Dwie nowe daty koncertów Dawida Podsiadły na 2024 rok

Ta informacja nie powinna zaskoczyć nikogo, kto śledzi ogromną popularność Podsiadły w ostatnich latach: wszystkie bilety na trzy koncerty ogłoszone w sobotę wyprzedały się od ręki. Minęła godzina i już ich nie było. Co w związku z tym? Już dziś będzie można kupić bilety na dwa dodatkowe koncerty na stadionach w Gdańsku (2.06.2024) i Chorzowie (23.06.2023). Polecamy się spieszyć. I oddajemy głos Dawidowi:

Część z was pomyśli że to kokieteria: „No przecież mogliście się tego spodziewać.” To prawda, spodziewaliśmy się, ale tylko trochę, bo to jednak aż 3 stadiony i do tego każdy ze sceną na środku. Jednak i tym razem daliście radę:

1. Zaskoczyć nas (i kilka serwerów)

2. Wykupić wszystkie bilety w godzinę

3. Sprowokować nas do przemyśleń
No i przemyśleliśmy. Nie mamy innego wyjścia jak ogłosić dwa dodatkowe koncerty na stadionach w Gdańsku i Chorzowie. Niesamowite.
Start sprzedaży jutro o 13:00 (1 września o 13:00 – przyp.red.)

Artysta nie krył swojej ekscytacji w mediach społecznościowych. „Część z was pomyśli że to kokieteria” – napisał Dawid Podsiadło.  Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Koncert sprzed tygodnia, który już przeszedł do historii 26 sierpnia Dawid Podsiadło […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →