Dawid Podsiadło zapowiada nową płytę. Znamy szczegóły


01 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid po sukcesie albumu Małomiasteczkowy nie zamierza zwalniać tempa. Na nadchodzącym krążku możemy spodziewać się artysty w zupełnie nowym wydaniu.

To, że Dawid Podsiadło interesuje się hip-hopem wiadomo nie od dziś. Współpracował z takimi raperami jak: Ten Typ Mes, Sokół czy Taconafide.

Jakiś czas temu wokalista zdradził także, że jest psychofanem Taco Hemingwaya.

Poznaliśmy się, choć utrzymujemy głównie wirtualną znajomość. Można chyba powiedzieć, że jestem jego psychofanem. Słucham jego płyt w dniu premiery. Rzadko tak mocno walczę w dyskusjach o cokolwiek, ale gdy ktoś wspomina, że Taco jest zły, to reaguję

Podsiadło zapowiedział, że na najnowszej płycie spróbuje swoich sił jako raper.

Jest to moment ekscytujący niewątpliwie. Nie będę ukrywał radości wynikającej z tego. Proszę spojrzeć, nie ukrywam: „ nie ukrywam “. No.. będzie dobrze, nie zaprzeczę. Czekają nas z tym albumem piękne momenty. Nas czyli mnie i Was i Was i Waszych bliskich i Waszych dalszych i mnie i moich bliskich i dalszych i Waszych znajom.. Ok. Wyczerpałem formułę.

Artysta niejednokrotnie udowadniał, że jest wszechstronnie uzdolniony, jesteśmy przekonani, że nowy album także okaże się hitem.

 

News miał formę żartu na Prima Aprillis i nie ma pokrycia w rzeczywistości. Ale naprawdę czekamy z niecierpliwością na nowy album Dawida :)

Dawid po sukcesie albumu Małomiasteczkowy nie zamierza zwalniać tempa. Na nadchodzącym krążku możemy spodziewać się artysty w zupełnie nowym wydaniu. To, że Dawid Podsiadło interesuje się hip-hopem wiadomo nie od dziś. Współpracował z takimi raperami jak: Ten Typ Mes, Sokół czy Taconafide. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →