Dawid Podsiadło sprzedaje na Allegro ZŁOTE BILETY na swoje koncerty!


22 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

I przy okazji czyni samo dobro!

27 października Dawid Podsiadło rozpocznie trasę koncertową, która wyprzedała się na pniu – zainteresowanie biletami było na tyle duże, że w samej Warszawie artysta zagra aż 4 razy i w każdym przypadku COS Torwar będzie wypełniony po brzegi. Dodatkowe koncerty odbędą się również we Wrocławiu i w Poznaniu.

Trasa Dawida Podsiadło muzycznym wydarzeniem roku? Artysta wyprzedaje kolejne koncerty!

Kto jednak nie ma jeszcze biletu na koncert Dawida Podsiadło, a chciałby zobaczyć go na żywo – ma jeszcze szansę na zdobycie “złotego biletu” i przy okazji… spełnienie dobrego uczynku!

Dawid Podsiadło właśnie ruszył z akcją charytatywną zorganizowaną wspólnie ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich i platformą Allegro, w której do zgarnięcia jest po 10 złotych biletów na każdy z koncertów! Wylicytowany na Allegro złoty bilet upoważniać będzie nie tylko do wejścia na koncert – zwycięzca będzie miał też okazję do spotkania się z Dawidem Podsiadło za kulisami, przybicie mu piątki i zgarnięcie podpisanego przez artystę plakatu.

Całkowity dochód z licytacji złotych biletów na Allegro Charytatywni zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”. Dawid podsiadło wziął udział w podobnej aukcji w 2016 roku – wówczas na aukcjach zebrano łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Licytować możecie klikając TUTAJ. 

I przy okazji czyni samo dobro! 27 października Dawid Podsiadło rozpocznie trasę koncertową, która wyprzedała się na pniu – zainteresowanie biletami było na tyle duże, że w samej Warszawie artysta zagra aż 4 razy i w każdym przypadku COS Torwar będzie wypełniony po brzegi. Dodatkowe koncerty odbędą się również we Wrocławiu i w Poznaniu. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →