Trasa Dawida Podsiadło muzycznym wydarzeniem roku? Artysta wyprzedaje kolejne koncerty!


20 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Choć do pierwszego “małomiasteczkowego” koncertu Dawida Podsiadło został ponad miesiąc, można bez wątpienia stwierdzić, że jest to wielki COME BACK!

Na nowe kawałki Dawid Podsiadło kazał fanom sporo czekać, ale w końcu powrócił i to… z przytupem!

Już wakacyjne występy wokalisty na Męskim Graniu czy Main Stage Open’er Festival 2018 okazały się być wielkim sukcesem. A jesienią czeka nas… “Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, która już teraz bije wszelkie rekordy popularności, choć nadal czekamy na premierę płyty.

Bilety na pierwsze koncerty Dawida Podsiadło w ramach “Małomiasteczkowej” wyprzedały się na pniu jeszcze w wakacje. W związku z tym Good Taste Production postanowiło w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu zorganizować kolejne terminy i… znowu SOLD OUT!

Ostatecznie więc w Warszawie i w Poznaniu Dawid Podsiadło zagra aż 3 koncerty, a w Hali Stulecia wystąpi 2 razy. Biorąc pod uwagę pojemność Torwaru, Hali Stulecia i poznańskiej Areny oznacza to, że Dawid Podsiadło sprzedał już na swoje koncerty przynajmniej… 40 tysięcy biletów! Licząc jedynie wyprzedane koncerty.

Wygląda na to, że “Małomiasteczkowa” trasa koncertowa będzie konkurować z Ekodiesel Tour 2018 Taconafide o tytuł WYDARZENIA ROKU 2018! Choć w tym roku na polskiej scenie sporo się działo, więc w rankingu na pewno mają też szanse wyprzedany Open’er Festival i podwójny koncert Eda Sheerana. :)

Choć do pierwszego “małomiasteczkowego” koncertu Dawida Podsiadło został ponad miesiąc, można bez wątpienia stwierdzić, że jest to wielki COME BACK! Na nowe kawałki Dawid Podsiadło kazał fanom sporo czekać, ale w końcu powrócił i to… z przytupem! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →