Dawid Podsiadło robi przerwę w karierze

Rytmy.pl
04 listopada 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To był bardzo pracowity rok dla Dawida, którego świetnym podsumowaniem jest trwająca właśnie trasa koncertowa. Po jej zakończeniu wokalista wybierze się na dłuższy urlop.

Żaden polski artysta nie był chyba równie aktywny w tym roku, co Dawid Podsiadło. Od czasu wydania w listopadzie ubiegłego roku płyty Annoyance and Disappointment, Dawid jest właściwie w ciągłej trasie koncertowej. Obecna trasa Andante Cantabile Tour to przedsięwzięcie o dużym rozmachu – koncerty odbywają się w dużych salach koncertowych, a na scenie Dawidowi towarzyszą specjalni goście.

W rozmowie ze Zwierciadłem piosenkarz zdradził, że trasa jest zamknięciem pewnego rozdziału, po którym Dawid wybierze się na dłuży urlop. Wśród planów ma naukę języka włoskiego lub hiszpańskiego, poprawienie swojego angielskiego i pracę nad zupełnie nowym projektem muzycznym.

– Ostatni rok był rekordowy, jeśli chodzi o rozmach, z jakim działaliśmy, i szczerze mówiąc, w czasie tej rocznej przerwy od koncertowania chcę trochę unormować tryb życia. Rozregulowałem system odżywiania, spania, moja doba kończy się o trzeciej, czwartej w nocy, a zaczyna o 11, 12. Dochodzi do tego dużo stresu, no i przecież mocno się zmieniłem fizycznie, dojrzewałem w międzyczasie. Poza tym od kilku lat cały czas pracuję z tymi samymi ludźmi, razem gramy, jeździmy, jemy, chcę trochę za nimi zatęsknić – powiedział Dawid.

Dawid zaplanował nie tylko najbliższe miesiące. Chce skończyć studia, które przerwał, bo nie mógł pogodzić ich z koncertami i innymi zobowiązaniami zawodowymi. Tym razem to edukacji planuje podporządkować swoją pracę.

Sprawdź także:
Tylu gości na trasie Dawida Podsiadło! Jest i Artur Rojek, i Nosowska, i Pezet…

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.