DANCING COCKTAIL na Festiwalu Skrzyżowanie Kultur to muzyczna mieszanka najlepszych brzmień z całego świata!


20 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Król kologo, soulowe brzmienia i współczesna interpretacja hipnotycznego tunezyjskiego rytuału Banga  – przy takich rytmach będzie można zabawić się we wrześniu w Warszawie. 

Lubimy niebanalne, orientalne fuzje smaków w kuchni, dlaczego więc nie połączyć światowych brzmień w jeden muzyczny… Dancing Cocktail?  Na taki pomysł wpadli organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, którzy zaprosili muzyków łączących egzotyczne dźwięki z klubowym brzmieniem tworząc taneczny world beat w najlepszym wydaniu.

DANCING COCKTAIL to piątkowa propozycja dla osób, które nie tylko są fanami muzyki etnicznej, ale i tych, którzy po prostu lubią tańczyć. Charyzmatyczny King Aysoba z Ghany, soulowa wokalista z Nigerii – Nneka oraz zespół łączący muzykę z transem – Ifriqiyya Électrique, sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci. Na piątkowych wieczór wybraliśmy nowe projekty, które podbijają sceny klubowe: Ifriqiyya Électriquee i King Ayisoba. Piątkowy koktail to mieszkanka nowych trendów muzycznych, które coraz częściej będą trafiać na europejskie top ten. Stay tuned & dance!

Tak Dancing Cocktail zapowiada Marta Dobosz, członkini Rady Programowej festiwalu, który odbędzie się 21 września w namiocie festiwalowym przy PKiN. Impreza startuje o godz. 19!

Festiwalu Skrzyżowanie Kultur to od 2005 roku największa prezentacja muzyki świata i wielokulturowości. Do tej pory zaprezentowano ok. 250 artystów z 61 krajów i 6 kontynentów. W tym roku wśród headlinerów pojawili się tacy artyści, jak Rokia Traoré i Mulatu Astatke, a w ramach wydarzenia będzie można usłyszeć m.in. muzykę z Senegalu, Ghany, Mali czy Etiopii.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 – 22 września w Warszawie. Zapraszamy!

Program wieczoru:

godz. 19:00 – koncerty w namiocie festiwalowym przy PKiN
King Ayisoba (Ghana)
Nneka (Nigeria)
Ifriqiyya Électrique (Tunezja, Francja)
godz. 23:00 – klubowy DJ set

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/207737126585001/

Bilety: 40 zł. Bilety do kupienia za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz na stronie www.festival.warszawa.pl.

Organizatorem festiwalu jest Miasto st. Warszawa oraz Stołeczna Estrada

Partnerzy medialni DANCING COCKTAIL  w ramach Festiwalu Skrzyżowanie Kultur: Radio Kampus, CGM.pl, Rytmy.pl, Warsawholic.pl

Król kologo, soulowe brzmienia i współczesna interpretacja hipnotycznego tunezyjskiego rytuału Banga  – przy takich rytmach będzie można zabawić się we wrześniu w Warszawie.  Lubimy niebanalne, orientalne fuzje smaków w kuchni, dlaczego więc nie połączyć światowych brzmień w jeden muzyczny… Dancing Cocktail?  Na taki pomysł wpadli organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, którzy zaprosili muzyków łączących […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →