Colours of Ostrava 2019 – timetable

Obserwuj nas na instagramie:

Już niedługo, 17 lipca startuje kolejna edycja czeskiego festiwalu Colours of Ostrava. Sprawdźcie godzinową rozpiskę koncertów i przygotujcie się do festiwalu.

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava to jeden z ciekawszych festiwali muzycznych w Europie. Odbywa się w Czechach, na postindutrailnym terenie opuszczonej huty w Dolnych Witkowicach. Urok tego miejsca sprawia, że festiwal, niezależnie od line-upu, od lat cieszy się ogromną popularnością i zdobył serca nie tylko czeskich fanów muzycznych wrażeń.

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava 2019 – Line-up

Line-up w tym roku prezentuje się równie dobrze, co malowniczy teren festiwalu. Podczas czterech dni, między 17 – 20 lipca, na 20 scenach Colours of Ostrava 2019 zaprezentuje się 130 artystów z całego świata. Wśród nich znajdą się m.in. legendarny zespół The Cure, zjawiskowa Florence and The Machine, charyzmatyczny Rag’n’Bone Man oraz przebojowi Years & Years.

To jedynie headlinerzy tegorocznej edycji Colours of Ostrava. Oprócz nich zagrają jeszcze: MØ, Tom Walker, Ólafur Arnalds, Mariza, Mogwai, John Butler Trio, Lewis Capaldi, Rosalía, Zaz, Amber Run, czy nasza polska reprezentacja w składzie duetu Tęskno i wokalisty Mesajaha oraz wielu innych, ciekawych artystów!

Colours of Ostrava 2019 – Timetable

Szczegółowy line-up oraz dokładną rozpiskę czasową koncertów podczas Colours of Ostrava 2019 znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Środa, 17 lipca na Colours of Ostrava

Colours of Ostrava 2019

Czwartek, 18 lipca na Colours of Ostrava

Piątek, 19 lipca na Colours of Ostrava

Sobota, 20 lipca na Colours of Ostrava

Colours of Ostrava 2019 – wygraj bilety w konkursie

Festiwal rusza już niedługo, a Wy jeszcze nie macie biletów? Przychodzimy z pomocą i mamy dla Was konkurs! Do zdobycia są dwa 4-dniowe karnety na Colours of Ostrava 2019. Wejdźcie na Facebooka Muno.pl i zgarnijcie bilety!

Już niedługo, 17 lipca startuje kolejna edycja czeskiego festiwalu Colours of Ostrava. Sprawdźcie godzinową rozpiskę koncertów i przygotujcie się do festiwalu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Colours of Ostrava […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →