Poznaj line-up czeskiego festiwalu Colours of Ostrava

Obserwuj nas na instagramie:

Colours of Ostrava to jeden z największych czeskich festiwali, który co roku przyciąga kilkanaście tysięcy fanów z całego świata. Podczas czterech dni, na 20 różnorodnych scenach występuje ponad 130 artystów.

Tegoroczna edycja Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 17-20 lipca na terenie Dolnych Vitkovic w czeskiej Ostrawie. Festiwal ma miejsce w starej hucie w centrum miasta. Klimat imprezy nie jest ograniczony pod względem konkretnych gatunków muzycznych. Podczas festiwalu pojawiają się wykonawcy grający rock, pop, elektronikę, ale też folk, country, jazz czy muzykę klasyczną. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Oprócz koncertów, podczas wydarzenia można wziąć udział także w przedstawieniach teatralnych i cyrkowych, wystawach artystycznych i panelach dyskusyjnych. Oczywiście nie zabraknie także strefy z jedzeniem, gdzie będzie można spróbować tradycyjnych dań kuchni czeskiej.

Wśród dotychczas ogłoszonych artystów i zespołów, w tegorocznym line-upie festiwalu znaleźli się:

The Cure, Florence+The Machine, Rag’N’Bone Man, Years&Years,Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, John Butler Trio, Mariza, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Tom Walker, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Lewis Capaldi, Hiromi, Calypso Rose, Lola Marsh, Kronos Quartet, Cory Henry & The Funk Apostles.

Skład festiwalu wygląda imponująco, a to jeszcze nie wszystkie ogłoszenia od organizatorów. Bilety możecie kupić klikając tutaj.

Colours of Ostrava to jeden z największych czeskich festiwali, który co roku przyciąga kilkanaście tysięcy fanów z całego świata. Podczas czterech dni, na 20 różnorodnych scenach występuje ponad 130 artystów.Tegoroczna edycja Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 17-20 lipca na terenie Dolnych Vitkovic w czeskiej Ostrawie. Festiwal ma miejsce w starej hucie w centrum […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →