Coldplay z podwójnym albumem jeszcze w tym roku


22 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Świetna wiadomość dla fanów brytyjskiego zespołu. Coldplay powraca i już 22 listopada otrzymamy od nich podwójne wydawnictwo - Everyday Life. Sprawdźcie szczegóły.

Ostatnia płyta Coldplay A Head Full Of Stars ukazała się w 2015 roku. Od tego czasu zespół intensywnie koncertował. Po długiej, światowej trasie koncertowej promującej album, w 2018 roku zespół postanowił zrobić sobie przerwę. Początkowo miała ona potrwać do 2021 roku, jednak już dziś wiadomo, że jest to nieaktualne.

Coldplay – Everyday Life – premiera 22 listopada

O tym, że grupa z Chrisem Martinem na czele powróci jeszcze w tym roku spekulowało się już od dłuższego czasu. Mamy już na to oficjalne potwierdzenie. 22 listopada ukaże się dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane Everyday Life, na które składać się będą krążki Sunrise i Sunset.

Coldplay o nadchodzącym wydawnictwie poinformował w formie listu wysłanego do fanów.

Przez ostatnie 100 lat, mniej więcej, pracowaliśmy nad czymś o nazwie Everyday Life.

Coldplay - Everyday Life

Oprócz tego, w kilku miastach na świecie (m.in. Berlin, Hong Kong czy Sydney), pojawiły się billboardy. Czarno-białe plakaty przedstawiały członków zespołu wystylizowanych na rok 1919. Następnie, zapowiedź wydawnictwa pojawiła się także w sieci.

Będzie to prawdopodobnie ten eksperymentalny album, o którym się spekulowało. Jeżeli reszta przypuszczeń się sprawdzi, w przyszłym roku otrzymamy kolejny, ten „właściwy” krążek. Czekamy!

Możemy być za to pewni, że w 2020 roku Coldplay wystąpi podczas streamowanego na cały świat koncertu Global Goal Live: The Possible Dream.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.