Clock Machine jesienią wracają na trasę


24 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Clock Machine już wkrótce zagrają zaległe koncerty z wiosennej trasy Sen. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć ich na żywo.

Clock Machine to polska formacja, która powstała w Krakowie w 2009 roku. Jej założycielami są Igor Walaszek oraz Michał Koncewicz. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Igor Walaszek (wokal), Kuba Wojtas (gitara), Konrad Nikiel (gitara basowa, wokal), Piotr Wykurz (perkusja) oraz Marcin Pater (realizacja dźwięku).

Clock Machine – Kiedy śnisz

Grupa gra tradycyjnego rocka z elementami funku. Ich inspiracje muzyczne to między innymi: Jack White, Rage Against the Machine, oraz Red Hot Chili Peppers. Muzycy mają na swoim koncie 2 studyjne albumy: Love wydany w 2016 roku oraz Prognozy z roku 2019.

Clock Machine – trasa Sen

Na początku roku Clock Machine zapowiedzieli trasę koncertową Sen, która objąć miała 6 występów w największych polskich miastach, przed przerwą w ich działalności.

Clock Machine – Noc

Muzycy zaznaczali, że będzie to tournèe o wyjątkowym charakterze:

Są rzeczy, których nie dowiesz się z książek. Są rzeczy, których nie dowiesz się znikąd. Jedynie śniąc możesz je znaleźć.
Po kilku niesamowicie inspirujących trasach zapadamy w sen. Ale kto by sypiał z byle kim? Chodźcie zapaść z nami! Zagramy dla Was utwory z ostatniej płyty Prognozy oraz garść starszych piosenek.

Trasy nie udało się dokończyć wiosną ze względu na wprowadzone ograniczenia, ale nic straconego! Koncerty, które nie odbyły się w marcu zostały przełożone na jesień. Sprawdźcie, kiedy będzie można usłyszeć Clock Machine na żywo.

Clock Machine – nadchodzące koncerty

27 września 2020, Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Pierwszy z jesiennych koncertów odbędzie się we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 położonym przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie wystartuje o godzinie 20:30. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

2 października 2020, Kraków, Klub Studio

Clock Machine zagrają również w Krakowie, w Klubie Studio znajdującym się przy ulicy Witolda Budryka 4. Start koncertu o 20:30. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Clock Machine już wkrótce zagrają zaległe koncerty z wiosennej trasy Sen. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć ich na żywo. Clock Machine to polska formacja, która powstała w Krakowie w 2009 roku. Jej założycielami są Igor Walaszek oraz Michał Koncewicz. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Igor Walaszek (wokal), Kuba Wojtas (gitara), Konrad Nikiel (gitara […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Clock Machine - koncerty z trasy "Sen"

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.