Cleo i Dawid Kwiatkowski to bratnie dusze? Posłuchaj ich wspólnego singla!


13 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Jedni z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie pop, Dawid Kwiatkowski i Cleo połączyli siły i zaprezentowali wspólny singiel Bratnie Dusze. Posłuchajcie!

Cleo i Dawid Kwiatkowski we wspólnym utworze o przyjaźni

Jurorzy popularnego programu talent show – The Voice Kids już od ponad roku planowali stworzyć coś muzycznego razem. W końcu ich plany się ziściły, a efektem tego jest utwór Bratnie Dusze.

Dawid Kwiatkowski Cleo Bratnie Dusze

Cleo i Dawid Kwiatkowski właśnie podzielili się singlem pełnym braterskiej energii. Nic dziwnego, w końcu – jak sam tytuł wskazuje – śpiewają o byciu bratnimi duszami. Co ciekawe, to również kawałek o przyjaźni, która autentycznie połączyła tę dwójkę.

Cleo, Dawid Kwiatkowski – Bratnie Dusze, posłuchaj i zobacz teledysk

Posłuchajcie tej lekkiej, przyjemnej i pozytywnej piosenki oraz zobaczcie towarzyszący jej teledysk pełen dobrej zabawy, który został nagrany na torze kartingowym. Najlepiej zrobić to w grupie z własnymi bratnimi duszami!

Cleo – SuperNOVA, nowy album już za miesiąc!

Bratnie Dusze to drugi, po Za Krokiem Krok, singiel będący częścią i zapowiedzią nowego, oldschoolowego projektu CleovinyLOVA, który ukaże się 18 marca 2021 roku. Z kolei trzeci album artystki – superNOVA ujrzy światło dzienne już 18 września. Wokalistka właśnie podzieliła się jego okładką, a preorder obu płyt znajdziecie tutaj.

Cleo SuperNOVA

Koncert Cleo podczas Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Jarocinie, bilety

Już 22 października Cleo zagra wyjątkowy koncert. Artystka wystąpi podczas Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Jarocinie. Nie przegapcie tego! Bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

Jedni z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie pop, Dawid Kwiatkowski i Cleo połączyli siły i zaprezentowali wspólny singiel Bratnie Dusze. Posłuchajcie! Cleo i Dawid Kwiatkowski we wspólnym utworze o przyjaźni Jurorzy popularnego programu talent show – The Voice Kids już od ponad roku planowali stworzyć coś muzycznego razem. W końcu ich plany się ziściły, a […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

XII FESTIWAL PIOSENKI MŁODZIEŻOWEJ "ŚPIEWAJ I WALCZ!" - KONCERT CLEO

Biletomat.pl
30 - 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.