Cleo wystąpi podczas finału Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Jarocinie


10 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Tegoroczna, dwunasta odsłona Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020 z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na październik. Program pozostał bez zmian, podczas finału wystąpi Cleo.

W tym roku odbędzie się już dwunasta edycja Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i Walcz” – Golina 2020. Podczas wydarzenia, które gości w Jarocińskim Ośrodku Kultury, wystąpią soliści oraz zespoły z terenu całej Wielkopolski. Jury wybierze też najlepszy utwór autorski, który doczeka się nagrania studyjnego oraz teledysku.

Wydarzenie zwieńczy koncert jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek – Cleo.

Cleo to piosenkarka i autorka tekstów, która swoją karierę rozpoczynała w chórze gospel Soul Connection. W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Donatanem, dzięki której zyskała ogromną popularność.

W tym roku artystka wyda aż dwa nowe albumy. Na 18 września zapowiedziana jest premiera krążków – hiperNOVA i vinyLOVA.

Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i Walcz” – bilety

Nowa data Festiwalu Piosenki Młodzieżowej, który odbędzie się w JOK Jarocin, to 22 października 2020 roku. Jeśli zakupiliście bilety na pierwszy termin, zachowajcie je gdyż zachowują ważność. Wszyscy ci, którzy jeszcze swoich wejściówek nie mają, mogą je nabyć za pośrednictwem strony Biletomat.pl. Bilety są dostępne w cenie 50 zł dla dorosłych oraz 30 zł dla dzieci i młodzieży po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej przy zakupie biletu.

Cleo wystąpi podczas Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Jarocinie

Tegoroczna, dwunasta odsłona Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2020 z powodu pandemii została przeniesiona z kwietnia na październik. Program pozostał bez zmian, podczas finału wystąpi Cleo. W tym roku odbędzie się już dwunasta edycja Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i Walcz” – Golina 2020. Podczas wydarzenia, które gości w Jarocińskim Ośrodku Kultury, wystąpią […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i Walcz" - Golina 2020 | 22.10.2020

Biletomat.pl
30-50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.