fot. materiały prasowe

Christina Aguilera odświeża teledysk do utworu „Beautiful” z okazji 20-lecia albumu „Stripped”


20 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Christina Aguilera powraca z okazji 20-lecia swojego albumu Stripped. Wokalistka przedstawiła nam odświeżony teledysk do utworu Beautiful.

W walce o własne zdrowie

Kanon piękna przez ostatnie lata uległ sporej zmianie. Mimo stale narzucanych nam standardów i pojawiających się trendów nieustannie powinniśmy jednak pamiętać o tym, że „piękno” to pojęcie bardzo indywidualne. Takie, które powinniśmy ustalać sami – bez względu na zdanie naszego otoczenia. Właśnie takie przesłanie niosła w 2002 roku Christina Aguilera, wypuszczając wówczas piosenkę i teledysk do utworu Beautiful. 20 lat później trzyma się swoich poglądów, a z okazji okrągłej rocznicy odświeżyła swój legendarny klip.

Przeczytaj także: Dużo emocji od Julii Kamińskiej na nowym singlu. Posłuchajcie Dobrze, dobrze

Christina Aguilera odświeża teledysk do utworu „Beautiful” z okazji 20-lecia albumu „Stripped”
fot. kadr z teledysku do utworu Beautiful

Nowy teledysk artystki koncentruje się głównie na walce z fałszywym przekazem mediów społecznościowych, który negatywnie wpływa na poczucie własnej wartości, a także zdrowie psychiczne. Przedstawione w nim sceny mają na celu uświadomienie nas, że na świecie nie istnieje coś takiego jak „uniwersalne piękno”. To pojęcie, którym każdy z nas może określić naprawdę wiele różnych rzeczy, a nawet sytuacji będących ważnymi dla naszego własnego istnienia. Powinniśmy również pamiętać o zachowaniu równowagi i samoakceptacji, która przecież powinna stale pchać nas do przodu.

W ciągu ostatnich 20 lat, odkąd ukazał się album Stripped, media społecznościowe zmieniły nasze relacje z naszymi własnymi ciałami, a co za tym idzie – zdrowiem psychicznym. Badania sugerują, że czas spędzony w serwisach społecznościowych wiąże się z problemami z postrzeganiem własnego ciała, samookaleczaniem i zaburzeniami odżywiania u dzieci i nastolatków. To musi się zmienić

– czytamy w końcowym przesłaniu wideo.

Christina Aguilera – Beautiful (2022 Version), posłuchaj!


Pamiętaj o tym, że nie jesteś sam! Masz prawo prosić o pomoc, której z chęcią udzielą Ci ludzie pod poniższymi numerami telefonów:

  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 – czynny całodobowo
  • Kryzysowy Telefon Zaufania: 116 123 – czynny codziennie od 14:00 do 22:00
  • Niebieska Linia (Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie): 800 120 002
  • Aborcyjny Dream Team – +48 222 922 597
  • Itaka – antydepresyjny telefon zaufania (czynny od poniedziałku do piątku od 15 do 20): 22 484 88 01

Christina Aguilera powraca z okazji 20-lecia swojego albumu Stripped. Wokalistka przedstawiła nam odświeżony teledysk do utworu Beautiful. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? W walce o własne zdrowie Kanon piękna przez ostatnie lata uległ sporej zmianie. Mimo […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →