wikicommons

Christina Aguilera nudzi współczesnych słuchaczy? Wymowne nagranie z festiwalu w Las Vegas

Obserwuj nas na instagramie:

Jednym z największych virali ostatnich dni w mediach społecznościowych jest nagranie z koncertu Christiny Aguilery na festiwalu w Las Vegas.

Festiwal gwiazd przełomu wieków

Festiwal Lovers & Friends w Las Vegas raczej nie zostanie najlepiej zapamiętany przez Christinę Aguilerę. Wprawdzie o autorce hitów Genie in a Bottle czy Beautiful zrobiło się bardzo głośno, jednak raczej nie z powodu, na jaki liczyła. Internet obiegło nagranie, pokazujące jak bawi się tłum na jej koncercie. No cóż, ujmiemy to tak: widywaliśmy w życiu lepiej bawiących się ludzi. Jest to o tyle dziwne, że to nagranie pochodzi z momentu, kiedy Aguilera wykonywała niezwykle energiczny singiel Ain’t No Other Man.

W komentarzach pod wideo jest bardzo dużo głosów broniących wokalistki. Użytkownicy Instagrama nazywają ją ikoną i wskazują na bardzo młody wiek widowni, która najwyraźniej nie zna sztandarowych hitów Christiny. Cóż, nie da się wykluczyć takiej ewentualności. Patrząc jednak na to, że na festiwalu wystąpiło wiele innych gwiazd święcących ogromne sukcesy na przełomie wieków (m.in. Missy Elliott, Mariah Carey, Usher, Boyz II Men, Sean Paul czy Shaggy), ciężko zakładać przewagę bardzo młodych uczestników. A jeśli faktycznie tak było, to musiał to być bardzo smutny festiwal.

Viralowe wideo z koncertu Christiny Aguilery

Christina ma się dobrze

Christina Aguilera niespecjalnie przejęła się reakcjami tłumu. Dziękując na swoim Instagramie za koncert, zaznaczyła, że czuła dużo pozytywnej energii i miłości. Natomiast w kwestii nazywania jej ikoną, fani artystki nie są odosobnieni. W 2021 roku wokalistka otrzymała pierwszą w historii nagrodę Music Icon Award na People’s Choice Awards, gali rozdania nagród z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją. Obecnie artystka promuje swój zeszłoroczny album zatytułowany po prostu Aguilera.

Jednym z największych virali ostatnich dni w mediach społecznościowych jest nagranie z koncertu Christiny Aguilery na festiwalu w Las Vegas. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Festiwal gwiazd przełomu wieków Festiwal […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →