kadry ze zwiastuna filmu „Amsterdam”

Christian Bale unikał Chrisa Rocka na planie ich wspólnego filmu. Jaki był powód?


27 września 2022

Podziel się newsem:

Christian Bale wyznał, że obecność Chrisa Rocka na planie filmu Amsterdam była dla niego pewnym utrudnieniem. Powód był dosyć zabawny.

Christian Bale kontra Chris Rock

Christian Bale niewątpliwie jest uosobieniem aktorskiego profesjonalizmu, który jest w stanie zrobić wiele, aby przygotować się do jakiejś roli. Czasem jednak i na jego drodze stają przeszkody. Jedną z nich był Chris Rock. Panowie spotkali się na planie filmu Davida O. RussellaAmsterdam. Christian Bale wyznał, że było to dla niego nie lada wyzwanie.

Pamiętam jego pierwszy dzień na planie. Bardzo chciałem go poznać, bo jestem wielkim fanem jego stand-upów. W końcu Chris się zjawił, no i się zaczęło. David [O. Russell – przyp. red.] poprosił go, aby opowiedział mi przed kamerą jakieś anegdotki. Nie wiedziałem o tym. David zresztą często tak pracuje. No i cóż, to było coś wspaniałego. Chris jest cholernie zabawny. W końcu dotarło do mnie, że po prostu nie mogę grać, bo jestem po prostu Christianem Bale’em, który śmieje się z żartów Chrisa Rocka. W końcu mu powiedziałem: „Stary, uwielbiam z tobą rozmawiać, ale musimy się ogarnąć. David nie zatrudnił mnie po to, żeby oglądać, jak się śmieję. Chce, żebym grał Burta, a ja powoli zapominam, jak się w niego wcielać”

– powiedział Bale.

Christian Bale, Margot Robbie i wielu inych

Nadchodzący Amsterdam to dziesiąty film Davida O. Russella. Osadzona w latach 30. XX wieku produkcja opowiada historię trzech przyjaciół – lekarza, pielęgniarki i prawnika – którzy są świadkami morderstwa. Przyjaciele stają się głównymi podejrzanymi i starają się oczyścić swoje imię, wpadając jednocześnie na trop jednego z największych spisków w historii Ameryki. W produkcji zobaczymy imponującą, gwiazdorską obsadę. Znaleźli się w niej: Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Alessandro Nivola, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Michael Shannon, Mike Myers, Taylor Swift, Timothy Olyphant, Zoe Saldana, Rami Malek i Robert De Niro. Amsterdam trafi do polskich kin już 14 października.

Amsterdam – obejrzyj zwiastun:

Christian Bale wyznał, że obecność Chrisa Rocka na planie filmu Amsterdam była dla niego pewnym utrudnieniem. Powód był dosyć zabawny. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →