fot. Warner Bros.

Christian Bale powróci do roli Batmana? Być może, ale jest jeden warunek


28 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Christian Bale wyjawił, że chętnie ponownie wcieliłby się w Batmana. Aktor stwierdził jednak, że mógłby to zrobić po spełnieniu jednego konkretnego warunku.

Christian Bale znów skryje się pod maską?

Christian Bale wyjawił w rozmowie ze Screen Rant, że chętnie ponownie przywdziałby czarną pelerynę i ruszył polować na przestępców jako Batman. Aktor wyznał jednak, że musiałby być spełniony jeden konkretny warunek. Pytany, czy dostawał już propozycje powrotu do roli, odpowiada:

Nie, nikt mi nic nie mówił. Czasem kiedy ktoś mnie spotyka, to zaczyna temat: „Hej, słyszałem, że dostałeś propozycję. Zaoferowali ci to i to”. Cóż, to dla mnie coś nowego, bo nikt mi nic nie oferował. Razem z Christopherem Nolanem zawarliśmy umowę: zróbmy trzy filmy, jeśli nam się uda. Potem odpuśćmy temat i nie ciągnijmy niepotrzebnie tej historii. Gdyby jednak Chris Nolan stwierdził, że ma do opowiedzenia coś nowego i widziałby w tym mnie, od razu przyjąłbym propozycję

– powiedział Christian Bale.

Aktor wcielał się w Batmana w trzech filmach: Batman: Początek (2005), Mroczny Rycerz (2008) i Mroczny Rycerz powstaje (2012).

Christian Bale – z bohatera do złoczyńcy

Aktora w roli Batmana raczej nie zobaczymy, a jeśli już, to nie w najbliższej przyszłości. Zobaczymy go za to w roli Gorra Rzeźnika Bóstw w filmie Thor: miłość i grom.

Thor: miłość i grom wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno

– głosi opis filmu.

W produkcji występują Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale, Russel Crowe i Taika Waititi, który jest również reżyserem. Premiera 8 lipca.

Thor: miłość i grom – zobacz zwiastun

Christian Bale wyjawił, że chętnie ponownie wcieliłby się w Batmana. Aktor stwierdził jednak, że mógłby to zrobić po spełnieniu jednego konkretnego warunku. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Christian Bale znów skryje się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →