fot. Johnny Nunez/WireImage

Chief Keef atakuje dziennikarkę za słowa o skutkach palenia marihuany


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Chief Keef za pośrednictwem Twittera odniósł się do słów dziennikarki jednej z amerykańskich stacji. W trakcie programu kobieta podkreślała związek między paleniem marihuany a strzelaniną.

Chief Keef ostro reaguje na słowa dziennikarki

4 lipca w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych doszło do kolejnej strzelaniny. W trakcie programu na antenie Fox News dziennikarka Laura Ingraham mówiła o szkodliwości palenia marihuany. Według kobiety prowadzi ono m.in. do zachowań agresywnych, co miało być powodem wspomnianej strzelaniny.

Dlaczego ludzie w ogóle nie mówią więcej o związku między psychozą po trawie a agresywnym zachowaniem?

– pyta dziennikarka.

W sprawie masowej strzelaniny w Illinois wszystko wskazuje na to, że był on regularnym użytkownikiem marihuany… Co może wywołać regularne używanie trawki u młodych mężczyzn? Psychozę i inne gwałtowne zmiany osobowości

Zobacz: Drobniakami go nie zadowolą. Kanye West zdradził, ile bierze za koncert

Dziennikarka niejednokrotnie poruszała już temat marihuany na antenie. Jak podkreśla redakcja rap-up.com, Ingraham, mimo jasnego stanowiska, nie podaje rzetelnych argumentów, które potwierdziłyby jej słowa.

Przemysł marihuanowy zarabia miliardy na kłamstwie, że trawka jest w porządku, że to nic wielkiego… Jeśli media chcą spędzić czas na straszeniu ludzi, to niech ich odstraszą od używania tego narkotyku w młodości.

Słowa Ingraham nie spodobały się Chief Keefowi. Raper jest znany ze swojej sympatii do marihuany, dlatego legenda z Chicago w ostrych słowach skomentowała postawę dziennikarki.

Niech ktoś powie tej idiotce, że nie strzelam w szkołach

– napisał.

Chief Keef za pośrednictwem Twittera odniósł się do słów dziennikarki jednej z amerykańskich stacji. W trakcie programu kobieta podkreślała związek między paleniem marihuany a strzelaniną. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →