Chesz być na fali? Wybierz się na imprezowy rejs Bigger Boat Party z Rosalie., Noviką i Lexem na pokładzie!

Ania Hofman
19 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bigger Boat Party - na tej łajbie będzie się można nieźle pobujać!

Ahoj przygodo! Nudzi Ci się życie szczura lądowego? W takim razie już czas wypłynąć na szerokie wody z ekipą Bigger Boat Party! 28 kwietnia imprezowy statek pod banderą Stena Line wyruszy z Zatoki Gdańskiej, by na fali muzy granej przez najlepszych DJ’ów dobić do brzegu Szwecji, a potem powrócić w ojczyste strony.

Tym razem na pokładzie Big Boat Party zagra Rosalie., A_GIM oraz Lex & Novika, a także stały skład didżejski Big Boat Party. Przy tak dobrej muzie będzie można się nieźle pobujać po Bałtyku!

Ale zanim imprezowy statek wyruszy w morze, by nabrać wiatru w żagle należy się porządny bifor. 27 kwietnia w gdyńskiej Chwili Moment zagrają Bekett b2b KVBA84, Malvee b2b neeVald, Truant i Tenes z Jacobem A. Później impreza przeniesie się do sopockiego Sfinksa – tam o dobrą muzę zadbają Bekett, Malvee, A_GIM, Truant, Yoruba i neeVald.

A później… szczury lądowe zostają w Trójmieście, a Ci spragnieni dalszych przygód o 8:00 rano dalej płyną! Big Boat Party to świetna opcja na rozpoczęcie długiego, majówkowego weekendu. To co, może morze?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

BIGGER BOAT PARTY 2018 - Stena Line

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.