fot. Netflix

„Cabinet of Curiosities” – horror autorstwa Guillermo del Toro z kolejnym zwiastunem


17 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W październiku Netflix zaprezentuje nam serialowy horror Guillermo del Toro. Produkcja Cabinet of Curiosities nie wyjdzie jednak w całości.

Jedyny taki horror

Film Guillermo Del ToroCabinet of Curiosities – razem z wybitną obsadą trafi na platformę Netflix już w październiku, a dokładniej 25 dnia tego miesiąca. Produkcja licząca 8 odcinków nie pojawi się jednak w całości, będą one wypuszczane po 2 epizody do 28 października.

Przeczytaj także: Kubuś Puchatek – szykuje się najstraszniejszy horror klasy B? [zobacz zdjęcia]

W Cabinet of Curiosities postanowiliśmy pokazać rzeczywistości, anomalie i osobliwości istniejące poza naszym normalnym światem. Samodzielnie wybraliśmy i czuwaliśmy nad grupą historii i autorów, aby dostarczyć te opowieści, niezależnie od tego, czy pochodzą one z kosmosu, nadprzyrodzonych podań ludowych, czy po prostu z naszych umysłów. Każda z tych ośmiu opowieści jest fantastycznym spojrzeniem do zachwycającego wnętrza gabinetu istniejącego poza rzeczywistością, w której żyjemy

– mówi Guillermo del Toro.

W nowo wypuszczonym wideo Guillermo del Toro podkreśla, że ta produkcja jest dla niego wyjątkową i zawsze chciał stworzyć coś takiego.

CABINET OF CURIOSITIES | First Look | Netflix, zobacz!

W produkcji wystąpia: Andrew Lincoln (The Walking Dead), Essie Davis (Babadook), Hannah Galway (Sex/Life), F. Murray Abraham (Mythic Quest), Tim Blake Nelson (Watchmen), Sebastian Roché (Supernatural), Crispin Glover (Amerykańscy bogowie) i Ben Barnes (Cień i kość).

W gronie scenarzystów i reżyserów znajdą się: Panos Cosmatos, Jennifer Kent, Vincenzo Natali, Ana Lily Amirpour, Catherine Hardwicke, Guillermo Navarro, David Prior i Keith Thomas. Za scenariusz odpowiedzą: Haley Z. Boston, Regina Corrado, David S. Goyer, Lee Patterson, Aaron Stewart-Ahn i Mika Watkins.

W październiku Netflix zaprezentuje nam serialowy horror Guillermo del Toro. Produkcja Cabinet of Curiosities nie wyjdzie jednak w całości. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →