Brytyjska formacja Bush powraca do Polski

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pionierzy gatunku post-grunge, Bush, po 7 latach powracają do Polski! Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90., już 9 czerwca wystąpi w warszawskiej Proximie.

Bush to brytyjska formacja założona przez Gavina Rossdale’a i Nigela Pulsforda w 1992 roku. Nazwa zespołu pochodzi od dzielnicy Londynu, w której mieszkali muzycy – Shepherd’s Bush.

Grupa zadebiutowała albumem Sixteen Stone (1994), który uważany jest za pierwszy album post-grunge’owy. Materiał odniósł wielki sukces w USA – sprzedano go w nakładzie 7 milionów egzemplarzy oraz dotarł do czwartego miejsca w notowaniu US Billboard 200, a utwory Comedown i Glycerine uplasowały się na szczycie listy US Billboard Modern Rock Tracks.

Bush – Glyceryne

Niedługo po trasie promującej czwarte wydawnictwo grupy, Golden State (2001), zespół zawiesił działalność. Zespół powrócił do koncertowania po 8 latach, a rok później ukazała się płyta The Sea of Memories. Obecnie zespół ma na swoim koncie 7 albumów, a na rok 2020 planowana jest premiera kolejnego krążka – The Mind Plays Tricks on You.

Bush – Flowers On A Grave – posłuchajcie najnowszego singla

Bush w Warszawie – data, bilety

9 czerwca Bush po raz drugi w swojej historii zawita do Polski. Na koncercie w Proximie na pewno nie zabraknie rockowych hitów z przełomu wieków, jak i nowości od prekursorów post-grunge’a.

Tego wieczoru, jako support wystąpi amerykańska grupa Dirty Honey.

Bilety na koncert zespołu Bush są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Pionierzy gatunku post-grunge, Bush, po 7 latach powracają do Polski! Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90., już 9 czerwca wystąpi w warszawskiej Proximie. Bush to brytyjska formacja założona przez Gavina Rossdale’a i Nigela Pulsforda w 1992 roku. Nazwa zespołu pochodzi od dzielnicy Londynu, w której mieszkali muzycy – Shepherd’s Bush. Grupa zadebiutowała albumem Sixteen Stone […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bush - Warszawa, Proxima | 09.06.2020

Biletomat.pl
od 149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.