Platynowa Brodka wraca do koncertowania. Nowe daty!


20 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Najnowszy światowy album Brodki "Clashes" otrzymał status platynowej płyty! To już druga platynowa płyta w karierze Brodki. Monika ogłosiła też drugą część trasy koncertowej.

Brodka kontynuuje swoje „starcia” z fanami w drugiej części trasy koncertowej w 2017 roku. Po ogromnym sukcesie jesiennego tour, Good Taste Production i Kayax zapraszają na kolejne koncerty z płytą „Clashes” – najnowszym wydawnictwem artystki.

brodka koncerty 2017

Wiosną Monika zagra osiem koncertów – w Lublinie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach, Suwałkach, Poznaniu, Warszawie i Szczecinie.

„My Name Is Youth” to już kolejny singiel pochodzący z płyty „Clashes”, któremu towarzyszy teledysk autorstwa Anety Grzeszykowskiej i Jana Smagi. Obraz ten powstał w ramach 3. edycji międzynarodowego projektu artystycznego „20 before 17” organizowanego przez Red Bull.

Bilety dostępne w bileteriach internetowych już od 20 stycznia.

CLASHES TOUR 2017 – BRODKA

30.03. LUBLIN – Centrum Spotkania Kultur
01.04. WROCŁAW – Narodowe Forum Muzyki
13.04. GDAŃSK – Teatr Szekspirowski
24.04. KATOWICE – Filharmonia Śląska
05.05. SUWAŁKI – Suwalski Ośrodek Kultury
15.05. POZNAŃ – Teatr Wielki Opera
18.05. WARSZAWA – Filharmonia Narodowa
30.05. SZCZECIN – Filharmonia Szczecińska

Najnowszy światowy album Brodki „Clashes” otrzymał status platynowej płyty! To już druga platynowa płyta w karierze Brodki. Monika ogłosiła też drugą część trasy koncertowej. Brodka kontynuuje swoje „starcia” z fanami w drugiej części trasy koncertowej w 2017 roku. Po ogromnym sukcesie jesiennego tour, Good Taste Production i Kayax zapraszają na kolejne koncerty z płytą „Clashes” […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: