fot. Netflix

Brad Pitt i Adam Sandler razem na ekranie w nowym filmie Noah Baumbacha


03 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Film, w którym główne role zagrają Brad Pitt i Adam Sandler, zostanie wyprodukowany przez Netfliksa. Właśnie dostał od giganta streamingowego zielone światło.

Umowa z Netfliksem

Noah Baumbach w styczniu 2021 roku podpisał wieloletnią umowę z serwisem streamingowym. Stało się to po wielkim sukcesie jego filmu Historia małżeńska z Adamem Driverem i Scarlett Johansson w rolach głównych, który był nominowany do 6 Oscarów, w tym w kategorii Najlepszy film. To właśnie w ramach współpracy amerykańskiego reżysera i scenarzysty oraz giganta streamingowego powstał komediodramat Biały szum, który kilka dni temu trafił do biblioteki Netfliksa.

Biały Szum
„Biały szum” (fot. Netflix)

Zielone światło

Jak donosi „New York Post”, Baumach pracuje obecnie nad nowym filmem, który dostał zielone światło od Netfliksa. W obsadzie znajdzie się dwóch absolutnie topowych aktorów. Pozornie wydaje się, że Brada Pitta i Adama Sandlera wiele dzieli. Pierwszy od wielu lat jest ikoną kina dramatycznego i filmów akcji, który rzadko zalicza porażki. Kariera drugiego jest trochę nierówna i opiera się głównie na komediach, które gromadzą specyficzną widownię. Obaj jednak osiągnęli w życiu gigantyczny sukces – zarówno na poziomie aktorskim, jak i produkcyjnym. Udowodnili też, że potrafią poruszać się w różnych gatunkach filmowych – Pitt jako aktor komediowy (np. w Burn After Reading), a Sandler w dramatach (Nieoszlifowane diamenty).

Jaki to był dla nich rok?

Sandler nie ma co narzekać na 2022 rok. Jego Rzut życia okazał się wielkim hitem. Obecnie aktor i producent pracuje nad kontynuacją przebojowego Zabójczego rejsu oraz nowym filmiem z braćmi Safdie – wszystko w ramach opiewającej na 250 milionów dolarów umowy z Netfliksem. Średnio z ostatnich 365 dni mogą być zadowoleni natomiast Pitt i Baumbach. Pierwszy z powodu średniego przyjęcia przez krytyków i widzów filmu Bullet Train, a następnie całkowitej porażki kinowej Babilonu Damiena Chazelle – tytułu, który obecnie szoruje po box office’owym dnie. Drugi z powodu wspomnianego Białego szumu, na którym dziennikarze nie zostawiają suchej nitki.

Mało informacji, dużo przewidywań

O czym będzie nowy film Baumbacha, w którym zagrają Pitt i Sandler? Tego na razie nie wiadomo. Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju i minie pewnie kilka miesięcy zanim zostanie opublikowany opis produkcji. Znając jednak kino Baumbacha, odrobinę przeintelektualizowane, a także poruszające się na granicy satyry i dramatu społecznego, można założyć, że znajdzie się tu miejsce zarówno dla aktorstwa dramatycznego, jak i żartów sytuacyjnych.

Być może gdzieś na drugim planie mignie też Greta Gerwig, ceniona aktorka i reżyserka (Lady Bird, Małe kobietki, Barbie), prywatnie żona Baumbacha, która często gra w jego filmach. Wystąpiła w Greenbergu, Frances Ha, Mistress America i Białym szumie. Jeśli natomiast ktoś martwi się o dynamikę na ekranie między Bradem Pittem i Adamem Sandlerem, uspokajamy. Jako dowód wystarczy obejrzeć poniższy materiał opublikowany przez „Variety” w 2019 roku, gdzie panowie rozmawiają o swoich rolach i ulubionych filmach:

Film, w którym główne role zagrają Brad Pitt i Adam Sandler, zostanie wyprodukowany przez Netfliksa. Właśnie dostał od giganta streamingowego zielone światło. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →