Wiosna będzie Bovska! Drugi album już za chwilę


21 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po debiutanckim “Kaktusie” Bovska nie zwalnia tempa i zapowiada swój drugi album, którego premiera już za miesiąc!

Nakład jej płyty “Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze, a jej utwory odtworzono w internecie już ponad 10 milionów razy. Była też Złota Płyta za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla “Kaktus”. Nieźle jak na debiutantkę!

Do internetu trafiła właśnie wiadomość, która na pewno ucieszy fanów Bovskiej, którzy pokochali jej pozytywną energię, głos i niezwykłe kreacje. Już 31 marca premierę będzie miała druga płyta artystki – “Pysk”, którą Bovska stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.

bovska pysk

Płyta powstała w nieco ponad pół roku – wszystko zaczęło się od “Haju”, który Bovska napisałem w wakacje z Jackiem Smoczyńskim. Wtedy poczuła, że pora z nową energią skoczyć do studia. I chociaż grała w tym czasie koncerty z materiałem z “Kaktusa”, to właśnie sposób, w jaki ewoluował ten materiał podczas wykonań na żywo, zainspirował artystkę do pisania kolejnych utworów.

Nowy album ma być pełen kontrastów, humoru i wyobraźni. Na razie nie znamy jeszcze singla, który promować będzie nową płytę – przypomnijcie więc sobie “Haj”!

Po debiutanckim “Kaktusie” Bovska nie zwalnia tempa i zapowiada swój drugi album, którego premiera już za miesiąc! Nakład jej płyty “Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze, a jej utwory odtworzono w internecie już ponad 10 milionów razy. Była też Złota Płyta za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla “Kaktus”. Nieźle jak na debiutantkę! Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →