Bovska prezentuje kolejny singiel z najnowszej płyty!


19 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Artystka odkrywa kolejne karty prezentując czwartą już odsłonę albumu Kęsy.

W październiku ubiegłego roku pojawiła się najnowsza płyta Bovskiej – Kęsy.

Gdy na mnie patrzysz  to czwarty singiel z albumu. Teledysk do utworu to zamknięta w trzech rozdziałach, filmowo opowiedziana historia, będąca najbardziej osobistą formą na jaką dotychczas artystka się zdecydowała. Klip zawiera materiały źródłowe z dzieciństwa Bovskiej, pokazując ją tym samym w bardzo prawdziwym zbliżeniu.

Wszystko zaczęło się od kamery 8 mm, którą użyliśmy latem z Marcinem Starzeckim, reżyserem. Wywołane i zeskanowane nagrania z taśmy filmowej wyszły pięknie, beztrosko, błogo. Nasuwały skojarzenia z serialem Cudowne Lata z lat 80’. Postanowiliśmy nie zmarnować tego materiału i zrobić teledysk. Dzięki pomysłowi Marcina wyszperałam w domu rodzinnym kasety VHS. Okazało się,że istnieją trzy nagrania z lat 90’. Pierwszy raz widziałam siebie z dzieciństwa na nagraniu video i było to dla mnie zaskakujące, ciekawe, dziwne. Głosu, gestów i spojrzeń nie da się oszukać na filmie i nagle okazało się, że zupełnie inaczej sobie siebie wyobrażałam – wyjaśnia Bovska.

Utworów z najnowszego albumu można jeszcze posłuchać na żywo podczas koncertów:

21.03 – Katowice, Królestwo
22.03 – Lublin, Dom Kultury
23.03 – Łódź, Soda Underground Stage
30.03 – Białystok, Gwint

Bilety można kupić na BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.