“Haj” – teledysk-niespodzianka od Bovskiej


10 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Bovska podzieliła się nowym utworem “Haj”, który powstał w ciągu kilku wakacyjnych dni. W teledysku piosenkarka zabiera widza w spacer po mieście.

Mimo fali sukcesów – wyprzedanego nakładu płyty Kaktus, koncertów na wszelkich festiwalach – od Open’era do Opola – Bovska nie zwalnia tempa. Jesienią rusza w trasę koncertową, która obejmie kluby w całej Polsce, a teraz wypuściła jeszcze nowy numer i klip.

“Haj” powstało we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim, a teledysk zrealizowano przy użyciu technologii snorricam, która polega na przymocowaniu kamery do ciała aktora. Jeżeli macie ochotę na nocny spacer z Bovską po Warszawie, zobaczcie klip do “Haj”.

Sprawdź także:
Kasia Lins na Dzikim Zachodzie. Nowy klip “Tonę”

Bovska podzieliła się nowym utworem “Haj”, który powstał w ciągu kilku wakacyjnych dni. W teledysku piosenkarka zabiera widza w spacer po mieście. Mimo fali sukcesów – wyprzedanego nakładu płyty Kaktus, koncertów na wszelkich festiwalach – od Open’era do Opola – Bovska nie zwalnia tempa. Jesienią rusza w trasę koncertową, która obejmie kluby w całej Polsce, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →