@dscll

Borucci wyda swoją pierwszą producencką płytę


27 lipca 2021

Podziel się newsem:

Borucci podczas Q&A na Instagramie powiadomił swoich followersów, że już niedługo ukaże się jego debiutancki album. Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie obfitował w jakościowe, producenckie wydawnictwa.

Borucci idzie na swoje

Artysta niewątpliwie zaliczył skok popularności po tym, jak rozpoczął ścisłą współpracę z Taco Hemingwayem. Pierwszy raz raper puścił się na jego bicie na minialbumie Umowa o dzieło. Borucci jest autorem podkładu do numeru +4822, a ten jeden numer przerodził się w długotrwałą muzyczną kolaborację. Producent stoi za takimi hitami Szcześniaka, jak chociażby Wiatr z EP-ki Wosk, radiowe Fiji i tytułowy utwór z Café Belga, czy absolutny hit lata 2k19, czyli numeru z Dawidem Podsiadło W piątki leżę w wannie.

Przeczytaj: Więcej niż jeden język to? Przedstawiamy TOP 5 dwujęzycznych hip-hopowych numerów

Oczywiście Taco to nie jedyny artysta, dla jakiego Boris Neijenhuis smażył bity. Produkował też choćby dla Zeusa, a oprócz tego mocno siedzi w djingu. Wraz z Kotojeleniem tworzy duet Rapperoni i obstawia rozmaite imprezy, nawet takiego pokroju jak Open’er Festival. Parę razy można było go też usłyszeć na wokalu – w singlu ULALA z Żabsonem, Young Leosią oraz Beteo, a także w numerze Na paryskie getto pada deszcz z Europy, ostatniej długogrającej płyty Hemingwaya.

Po tych licznych współpracach zdecydował, że wyda producencki album. On sam i raperzy na jego własnych bitach.

Żabson – ULALA feat. Young Leosia, Beteo, Borucci

No to kiedy płyta?

Już w zeszłym roku krążyły słuchy, że producent zamierza odpalić swój projekt. Tym razem jednak mamy konkrety. Podczas Q&A na Instagramie, Borucci enigmatycznie odpowiedział, że jego debiutu można spodziewać się jesienią/zimą jeszcze tego roku! Póki co nie zdradził nic więcej, więc nie wiadomo, kogo usłyszymy na bitach artysty. Czekacie?

Borucci płyta premiera
via Instagram @mrbeautyman

Borucci podczas Q&A na Instagramie powiadomił swoich followersów, że już niedługo ukaże się jego debiutancki album. Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie obfitował w jakościowe, producenckie wydawnictwa. Borucci idzie na swoje Artysta niewątpliwie zaliczył skok popularności po tym, jak rozpoczął ścisłą współpracę z Taco Hemingwayem. Pierwszy raz raper puścił się na jego bicie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →