Blanka w wersji LEGO stworzona przez Music bricks

Występ Blanki na Eurowizji odtworzony z klocków LEGO

Obserwuj nas na instagramie:

Kreatywność ludzi nie zna granic. Twórcy z Music Bricks odtworzyli z klocków LEGO Blankę i choreografię z jej występu na Eurowizji 2023.

Bejba z klocków

Czasem wydaje się nam, że już nic nas w internecie nie zdziwi. Błąd! Hitem TikToka w ostatnich dniach stał się występ Blanki na tegorocznej Eurowizji z singlem Solo, ale… w wersji z klocków LEGO. Trudno sobie to wyobrazić, prawda? Na szczęście nie musicie, ponieważ nagranie tej wyjątkowej rekonstrukcji znajdziecie poniżej. Niestety, nagrana wersja obejmuje jedynie intro piosenki, w którym Blanka jeszcze nie śpiewa. Prawdopodobnie chodzi o możliwość zablokowania przez wytwórnię wokalistki filmiku z racji naruszenia praw autorskich. Niemniej całość, cytując pewnego znanego YouTubera, „robi wrażenie”. Sprawdzajcie efekt pracy ekipy Music Bricks.

Blanka – Solo w wersji LEGO

Polskie kontrowersje dotyczące Eurowizji 2023

Start Blanki w tegorocznym konkursie Eurowizji od początku spotkał się z dość dużymi głosami sprzeciwu. Jednak nie ze względu na samą artystkę, a sposób, w jaki polskie jury podeszło do kwestii głosowania w krajowych eliminacjach. Pojawiały się nawet liczne petycje o anulowanie wyników i powtórzenie konkursu z innym jury lub po prostu wysłanie na Eurowizję faworyta fanów konkursu w naszym kraju, Janna. Nic takiego jednak się nie wydarzyło i to Blanka reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie. Pomimo słabych prognoz przedkonkursowych weszła do finału i zajęła w nim 19. miejsce. Jest to słabszy wynik reprezentanta/ki Polski niż w zeszłym roku, kiedy to Krystian Ochman zajął 12. miejsce, za to lepszy niż w 2021 roku, kiedy reprezentujący Polskę Rafał Brzozowski nie zakwalifikował się do finału konkursu.

Kreatywność ludzi nie zna granic. Twórcy z Music Bricks odtworzyli z klocków LEGO Blankę i choreografię z jej występu na Eurowizji 2023. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Bejba z klocków Czasem wydaje się nam, że już […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →