Bitamina wydała nowy, zmysłowy klip, który zrobi Wam dzień.


18 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Ah, jak my lubimy takie ujęcia i cięcia!

Przepiękne kadry, klimatyczne ujęcia i (miłosna?) historia tajemniczej pary – taki jest nowy klip Bitaminy do kawałka “Znajoma, nieznajoma”, który właśnie pojawił się w sieci.

Teledysk do piosenki Znajoma Nieznajoma to pełna niezwykłej subtelności historia dwójki ludzi, których łączy pewna niewidzialna więź. Nie jest w filmie jednoznacznie powiedziane, na czym polega ta relacja. Czy przyglądamy się parze, która pomimo rozstania wciąż pragnie swojej bliskości? Czy jest to opowieść o przywiązaniu do ludzi i związanych z nimi wspomnień, które wpychają bohaterów w ramiona bierności? A może widzimy dwójkę zupełnie obcych sobie osób silnie odczuwających siebie i własne emocje. Może znajomi nieznajomi podświadomie czują, że gdzieś na świecie istnieje dusza im pokrewna, równie mocno pragnąca bliskości? Na te pytania każdy z oglądających będzie mógł odpowiedzieć sobie sam, zaglądając do swojej wyobraźni..i serca. 

Tak o nowym klipie Bitaminy opowiada jego reżyserka – Dorota Miko.

Oglądamy, zachwycamy się i polecamy wszystkim znajomym i nieznajomym. :) A na dokładkę mamy dla Was jeszcze klimatyczne fotosy z planu autorstwa Katarzyny Fot. Katarzyny Kalumiere.

 

Ah, jak my lubimy takie ujęcia i cięcia! Przepiękne kadry, klimatyczne ujęcia i (miłosna?) historia tajemniczej pary – taki jest nowy klip Bitaminy do kawałka “Znajoma, nieznajoma”, który właśnie pojawił się w sieci. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore […]


ZOBACZ: Bitamina „Znajoma Nieznajoma” – zdjęcia z planu teledysku

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →