XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii. Mamy bilety na koncert

Obserwuj nas na instagramie:

Łapcie bilety na wyjątkowy koncert z okazji 20-lecia działalności artystycznej rapera Kaliego i 10. rocznicy powstania grupy hip-hopowej Ganja Mafia

Kali to polski raper, działający na scenie już od 20-stu lat. Początkowo był członkiem zespołu Firma. Od 2009 roku współtworzy kolektyw Ganja Mafia, który w tym roku obchodzi 10-te urodziny.

XX- lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – koncert

Na specjalnie zaprojektowanej na tę okazję scenie, jaką widziały tego typu imprezy, przy wsparciu efektów specjalnych, nie odbiegających poziomem od show największych światowych gwiazd, Kali zaprezentuje przekrojowy, starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar zawierający największe hity z dwudziestolecia działalności.

W czasie tego jedynego i niepowtarzalnego wieczoru, Kaliemu towarzyszyć będzie orkiestra pod przewodnictwem Pawbeatsa, która przygotuje ekskluzywne wersje i aranżacje utworów, a także grono znakomitych gości.

Oprócz gościnnych występów, na koncercie głównym swoje osobne koncerty zagrają także: Kali, Paluch, O.S.T.R., Włodi i Miodu.

XX-lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii

XX- lecie Kaliego i X-lecie Ganja Mafii – bilety

Koncert odbędzie się 27 lipca w katowickim MegaClubie. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Jeśli jesteście fanami Kaliego, Ganjii Mafii lub po prostu dobrego rapu, nie może Was tam zabraknąć.

Łapcie bilety na wyjątkowy koncert z okazji 20-lecia działalności artystycznej rapera Kaliego i 10. rocznicy powstania grupy hip-hopowej Ganja Mafia.  Kali to polski raper, działający na scenie już od 20-stu lat. Początkowo był członkiem zespołu Firma. Od 2009 roku współtworzy kolektyw Ganja Mafia, który w tym roku obchodzi 10-te urodziny. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →