Beyoncé niezapowiedzianie wydała nowy album


17 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Na płycie znalazło się aż 40 utworów, zaśpiewanych na żywo. Wydawnictwo jest dostępne we wszystkich serwisach streamingowych.

Od dzisiaj, na platformie Netflix, można obejrzeć film dokumentalny Homecoming, który jest zapisem pamiętnego koncertu Beyoncé podczas ubiegłorocznej Coachelli, wraz z materiałem zza kulis (zobacz: Homecoming – zapis koncertu Beyoncé pojawi się na Netflixie).

Wraz z premierą dokumentu, we wszystkich serwisach streamingowych pojawił się nowy album artystki – Homecoming: The Live Album. Składa się on z aż 40 utworów wykonanych na żywo.

Oprócz piosenek wykonanych na ubiegłorocznej Coachelli, są też dwa bonusowe numery: Before I Let Go oraz I Been On. Nie zabrakło także największych hitów piosenkarki, takich jak Crazy In Love czy Formation.

To nie pierwszy raz, kiedy artystka wypuściła nowy album bez wcześniejszej zapowiedzi. Poprzednio w ten sposób światło dzienne ujrzały wydawnictwa: Beyoncé, Lemonade oraz Everything Is Love.

Na płycie znalazło się aż 40 utworów, zaśpiewanych na żywo. Wydawnictwo jest dostępne we wszystkich serwisach streamingowych. Od dzisiaj, na platformie Netflix, można obejrzeć film dokumentalny Homecoming, który jest zapisem pamiętnego koncertu Beyoncé podczas ubiegłorocznej Coachelli, wraz z materiałem zza kulis (zobacz: Homecoming – zapis koncertu Beyoncé pojawi się na Netflixie). Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →