Benedict Cumberbatch jako łowca dyktatorów


03 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Benedict Cumberbatch zagra główną rolę w ekranizacji klasycznej brytyjskiej powieści Rogue Male.

Brytyjski aktor wcieli się w rolę myśliwego polującego na dyktatora. Zostanie jednak schwytany i poddany torturom, będzie też uciekał przed policją oraz agentami wroga. Dyktator, którego bohater powieści wydanej w 1939 próbował zabić, utożsamiany był wtedy z Adolfem Hitlerem. Książkę napisał Geoffrey Household – spośród jego 28 powieści to Rogue Male przyniosła mu największą sławę.

Scenariusz filmu Rogue Male pisze Michael Lesslie (Makbet, Assassin’s Creed). Benedict Cumberbatch jest także producentem filmu. W październiku do kin wchodzi Doctor Strange, w którym Cumberbatch gra tytułowego superbohatera.

Sprawdź także:
Popkultura bez granic. Jak kultura popularna radzi sobie z imigracją

Benedict Cumberbatch zagra główną rolę w ekranizacji klasycznej brytyjskiej powieści Rogue Male. Brytyjski aktor wcieli się w rolę myśliwego polującego na dyktatora. Zostanie jednak schwytany i poddany torturom, będzie też uciekał przed policją oraz agentami wroga. Dyktator, którego bohater powieści wydanej w 1939 próbował zabić, utożsamiany był wtedy z Adolfem Hitlerem. Książkę napisał Geoffrey Household […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →