kadr z serialu „The Last Of Us”

Bella Ramsey wcieli się w rolę Ellie w drugim sezonie „The Last of Us”


13 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Twórcy serialu The Last of Us potwierdzili, że Bella Ramsey wcieli się w rolę Ellie także w drugim sezonie hitowej produkcji.

Bella Ramsey wciąż w roli Ellie

Już kilka tygodni temu, platforma HBO Max ogłosiła, że serial The Last of Us otrzyma drugi sezon, przedstawiający wydarzenia z drugiej części gry. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że w adaptacji kolejnej części gry, w rolę Ellie wcieli się Bella Ramsey. Jest to w sumie dość logiczny ruch. Ramsey ma bowiem obecnie 19 lat, dokładnie tyle samo, jak Ellie w drugiej części gry. Odpowiednia, doroślejsza charakteryzacja powinna załatwić sprawę wyglądu bohaterki względem pierwszej części serialu na podstawie gry studia Naughty Dog. Na temat wyboru Belli także w drugim sezonie wypowiedział się scenarzysta gry Neil Druckmann w wywiadzie dlaThe Wrap”:

Mamy ogromne szczęście, że mamy Bellę. Jedyna opcja, żebyśmy rozważali ponowne obsadzenie roli Ellie, to chęć zakończenia tej współpracy ze strony Belli. A nawet wtedy nie jesteśmy pewni, czy byśmy na to pozwolili

– Neil Druckmann w wywiadzie dla „The Wrap”.

Trailer serialu The Last of Us

W morzu krytyki

Jeśli The Last of Us spotkało się z jakimiś negatywnymi opiniami, były one wywołane obsadzeniem w roli Ellie Belli Ramsey, której wygląd nieco odbiega od znanego z gry pierwowzoru. Komentarze te wpłynęły mocno na aktorkę, co sama przyznała w wywiadzie dla „New York Timesa”, mówiąc o długiej drodze do akceptacji – zarówno siebie w roli Ellie, jak i przyznania przed samą sobą, że jest dobra aktorką. Warto jednak zaznaczyć, że dużo negatywnych komentarzy ucichło wraz z premierą pierwszego odcinka serialu. Widzowie musieli przyznać – Bella Ramsey jak Ellie jest po prostu świetna.

fot. kadr z serialu

Twórcy serialu The Last of Us potwierdzili, że Bella Ramsey wcieli się w rolę Ellie także w drugim sezonie hitowej produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Bella Ramsey wciąż […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →