Be vis rusza w trasę koncertową promującą album „duch czasu”

Podziel się newsem:

be vis to przedstawiciel Młodych Wilków Popkillera, którego koncertów nie powinien przegapić żaden miłośnik hip hopu. Sprawdźcie, gdzie zagra w 2020 roku!

Kim jest be vis i co stoi za jego sukcesem?

be vis jeszcze chwilę temu był najmłodszym raperem, który przekroczył liczbę 10 milionów wyświetleń klipu na YouTubie. Taką sławę przyniósł mu kawałek Surfer, który choć ma już prawie 2 lata, wciąż hula w głośnikach wielu fanów hip hopu.

Debiutancki album be vis – duch czasu

Chwilę temu artysta zadebiutował pełnoprawnym albumem duch czasu, na który składa się 15 kawałków. Młody raper opisuje go tak:

Album to zwierciadło surfującej natury twórcy między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi przy powstawaniu poszczególnych numerów, ciągami przyczynowo skutkowymi, wglądem w systemy wartości oraz okres w którym powstawał, a chęcią zrobienia czegoś z niczego i poznania nieodkrytego jutra. Towarzyszy mu beztroska i odpowiedzialność. Gorycz i radość. Hitowość i brak zainteresowania trendami. Swoiste ying i yang.

Posłuchaj albumu be vis – duch czasu!

be vis – koncerty 2020, bilety

Skoro była premiera albumu, to teraz czas na koncerty! Już w styczniu raper wyrusza w mała trasę, podczas której będzie prezentował swój materiał z płyty duch czasu. Sprawdźcie, czy zagra w Waszym mieście!

13 marca – Gdańsk
21 marca – Zabrze
28 marca – Poznań
19 kwietnia – Warszawa
26 września – Łódź

Bilety na koncerty w poznańskim klubie Próżność, w Zabrzu podczas Zabrzańskiej Nocy Hip-Hopu oraz w Łodzi w ramach Miejski Hip Hop Festiwal znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

be vis

be vis to przedstawiciel Młodych Wilków Popkillera, którego koncertów nie powinien przegapić żaden miłośnik hip hopu. Sprawdźcie, gdzie zagra w 2020 roku! Kim jest be vis i co stoi za jego sukcesem? be vis jeszcze chwilę temu był najmłodszym raperem, który przekroczył liczbę 10 milionów wyświetleń klipu na YouTubie. Taką sławę przyniósł mu kawałek Surfer, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

be vis | Poznań | 28 marca 2020, Sobota, Próżność

Biletomat.pl
35 - 99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.