fot. Sarah Louise Bennett

Bastille dzielą się singlem „No Bad Days” i zapowiadają nowy album


19 października 2021

Podziel się newsem:

Nadchodzi nowa era Bastille. Brytyjski zespół właśnie zapowiedział premierę nowego albumu – Give Me The Future, dzieląc się jednocześnie nowym singlem No Bad Days. Sprawdźcie szczegóły.

Do sieci trafił dziś nowy kawałek od Bastille. No Bad Days to kolejna już zapowiedź nadchodzącego, czwartego albumu grupy. Teledysk do singla współreżyserował Dan Smith, wokalista zespołu. W klipie pojawiają się nawiązania do filmów Metropolis, Ex Machina i Matrix.

Bardzo się cieszę, że w końcu stanąłem za kamerą i jestem naprawdę dumny z klipu, który nakręciłem. Dorastając, miałem obsesję na punkcie filmów, więc cała ta sytuacja była jak ze snu. Przy okazji wiele się nauczyłem i stawiłem czoła nowym wyzwaniom.

Dan Smith

Bastille – No Bad Days

Give Me The Future – Bastille zapowiadają nowy album

Jak czytamy w opisie wydawnictwa, „Give Me The Future, szalenie ambitny nowy album Bastille, to hołd dla czasów technologii i przebłysk tego, co może nadejść. Odkrywając zarówno możliwości nowej technologii, jak i ciemną stronę życia w sieci, jest tak zabawna, jak i prowokująca do myślenia, dystopijna i przyjazna na parkiecie, i tak elektroniczna, jak nigdy dotąd u Bastille”.

Praca nad tymi utworami w tak apokaliptycznym czasie, kiedy wszyscy byliśmy zamknięci w domach, przyklejeni do ekranów, sprawiła, że granice między tym, co rzeczywiste a co nie, zaczęły się zacierać. Żyjemy w epoce „deep fake”, w epoce fake newsów i zakłamanych przywódców. Online możesz być, kim zechcesz. Jak to wpływa na nas i nasze relacje jest niesłychanie ważne i fascynujące.

mówi o pracy nad albumem Dan Smith

Album ukaże się 4 lutego 2022 roku. Można go zamówić w preorderze na oficjalnej stronie zespołu. Dotąd poznaliśmy już 4 utwory z nadchodzącego wydawnictwa – Distorted Light Beam, Thelma + Louise, tytułowy Give Me The Future i najnowszy No Bad Days. Pełna tracklista płyty prezentuje się następująco:

Bastille – Give Me The Future – lista utworów

 1. Distorted Light Beam
 2. Thelma + Louise
 3. No Bad Days
 4. Brave New World (interlude)
 5. Back To The Future
 6. Plug In…
 7. Promises (by Riz Ahmed)
 8. Shut Off The Lights
 9. Stay Awake?
 10. Give Me The Future
 11. Club 57
 12. Total Dissociation (interlude)
 13. Future Holds (feat BIM.)
Bastille zapowiadają nowy album Give Me The Future
Bastille – Give Me The Future – okładka albumu

Nadchodzi nowa era Bastille. Brytyjski zespół właśnie zapowiedział premierę nowego albumu – Give Me The Future, dzieląc się jednocześnie nowym singlem No Bad Days. Sprawdźcie szczegóły. Do sieci trafił dziś nowy kawałek od Bastille. No Bad Days to kolejna już zapowiedź nadchodzącego, czwartego albumu grupy. Teledysk do singla współreżyserował Dan Smith, wokalista zespołu. W klipie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →