fot. materiał promo

Bambi i Young Leosia razem w utworze „BFF


25 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

„Best friends forever” – ogłaszają artystki z labelu Baila Ella Records. Do utworu wyprodukowanego przez @atutowego powstał klip zmontowany z prywatnych nagrań i urywków koncertów.

Pół roku z Bambi

Bambi swoją mainstreamową przygodę z muzyką zaczęła w lutym. Raperka, kojarzona dotychczas głównie z akcją SBM Starter, została wówczas oficjalnie pierwszą podopieczną Young Leosi w jej wytwórni Baila Ella Records i wypuściła singiel IRL. W maju raperka wydała kolejny utwór, Millie Walky, tym razem nie wpadający stylistycznie w hyperpop, a brzmiący bardziej jak to, co usłyszeliśmy w SBM Starter. Oba single poradziły sobie świetnie, a dwa tygodnie temu usłyszęliśmy jeszcze Latawce. Teraz jednak czas na to, na co wszyscy czekali: wspólny utwór Young Leosi i jej protegowanej.

Bambi czy Young Leosia?

Taneczny, a nawet eurodance’owy BFF wyprodukował nie kto inny, jak najbardziej płodny obecnie producent na hip-hopowej scenie, czyli @atutowy. To postać w dużej mierze odpowiedzialna za brzmienie clubu2020, ale też utworów Okiego, Aviego i wielu innych. Utwór opowiada o przyjaźni i wspólnie przeżytych chwilach chwilach (taki imprezowo-kumpelski vibe ma też teledysk). Young Leosia w BFF mówią wspólnym głosem – i to dosłownie. Momentami trudno odróżnić, która z nich akurat jest przy mikrofonie.

Pretty Girls Swag

BFF to rzekomo zapowiedź większego projektu pod nazwą Pretty Girls Swag. Póki co nie jest jasne, czy będzie to wspólny album Leosi i Bambi, czy raczej szersza współpraca z innymi artystami. Wiadomo tylko, że materiał zostanie wydany w Baila Ella Records. Czy Leosia odwdzięczy się ekipie club2020 i zaprosi kogoś z niej do projektu? Czy na Pretty Girls Swag znajdą się tylko dziewczyny?

„Best friends forever” – ogłaszają artystki z labelu Baila Ella Records. Do utworu wyprodukowanego przez @atutowego powstał klip zmontowany z prywatnych nagrań i urywków koncertów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →